Select Page

پایان فعالیت Car2go در تورنتو

پایان فعالیت Car2go در تورنتو

شهروند- کمپانی آلمانی Car2go اعلام کرد که از ۳۱ ماه می ۲۰۱۸ فعالیت خود را در تورنتو پایان خواهد داد. بسیاری از شهروندان تورنتو که در دان تاون این شهر زندگی می کنند از این خبر ناراحتند، زیرا Car2go امکان بسیار سریع،  راحت و ارزانی را برای سفرهای درون شهری در اختیار آن ها قرار می داد.

کمپانی Car2go از سال ۲۰۱۲ فعالیت خود را در تورنتو آغاز کرد و از همان ابتدای کار مورد توجه بسیاری از اهالی تورنتو قرار گرفت تا جایی که ماشین های کوچک این کمپانی در بسیاری از نقاط دان تاون به وفور مشاهده می شود.

این کمپانی مقصر اصلی خروجش از تورنتو را شهرداری می داند و می گوید که اقدامات شهرداری موجب شد تا امکان پارک کردن سریع و آسان در بسیاری از نقاط تورنتو از بین برود و استفاده از این ماشین برای شهروندان در ماه های اخیر بسیار سخت شد.

ماشین های Car2go در شهرهای دیگر کانادا از جمله مونترال و ونکوور نیز وجود دارد و با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. این کمپانی در تورنتو حدود ۸۰,۰۰۰ مشترک دارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This