Select Page

تهدید هکرها به افشای اطلاعات ۹۰۰۰۰ مشتری بانک

تهدید هکرها به افشای اطلاعات ۹۰۰۰۰ مشتری بانک

 شهروند- بانک های BMO و Simplii اعلام کردند که هکرها اطلاعات شخصی ۹۰,۰۰۰ نفر را دزدیده اند. این هکرها تهدید کرده اند که در صورت عدم دریافت ۱ میلیون دلار از طرف این دو بانک اطلاعات این افراد را افشا خواهند کرد. هکرها ادعا می کنند به اطلاعاتی نظیر نام، شماره ی حساب، رمز عبور، سئوالات رمزی و پاسخ ها، شماره ی SIN و محتوای حسابهای افراد دسترسی دارند .

 

این هکرها که ظاهرا از کشور روسیه هستند می گویند در صورتی که این دو بانک با آنها همکاری نکنند این اطلاعات را منتشر خواهند کرد. این هکرها توانسته اند از طریق روند بازیابی رمز عبور برای افرادی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند این حسابها را هک کنند. این دو بانک اعلام کرده اند که هیچ پولی به هکرها پرداخت نخواهند کرد و تمام تلاششان این است که به مشتریان خود کمک کنند تا اگر پولی را از دست داده اند به آنها بازگشت داده شوند و امنیت آنها بازگردانده شود.

همچنین این دو بانک طی ایمیلی از مشتریان خواسته اند که رمز عبور خود را ساده انتخاب نکنند و اگر حسابشان تغییری کرده است سریع به بانک اطلاع دهند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This