Select Page

قربانی تیراندازی دوشنبه شب یورک ویل مدیر عامل یک کمپانی در تورنتو است

قربانی تیراندازی دوشنبه شب یورک ویل مدیر عامل یک کمپانی در تورنتو است

شهروند- دوشنبه شب طی یک تیراندازی در منطقه ی یورک ویل، واقع در دان تاون تورنتو، یک جوان ۳۷ ساله کشته شد. پلیس که در حوالی ساعت ۱۱:۳۰ شب به محل حادثه فراخوانده شد با جسد بی جان متیو استایکوس، مدیر عامل کمپانی Vleepo و کارمند سابق کمپانی BlackBerry روبرو شد.

خانواده ی Matthew Staikos با اعلام بیانیه ای از ناراحتی عمیق خود به دلیل از دست دادن این جوان ۳۷ ساله گفته اند. ماتیو استایکوس عاشق تکنولوژی بود و از سال ۲۰۱۵ به عنوان مدیر عامل کمپانی Vleepo درتورنتو مشغول به فعالیت بود. ماتیو آخرین قربانی سلسله تیراندازی های هفته ی گذشته در تورنتو بود که طی ۳۰ ساعت اتفاق افتاد.

به گفته ی پلیس از ابتدای سال ۲۰۱۸ تاکنون ۱۶۲ تیراندازی در تورنتو اتفاق افتاده است که ۲۱۵ قربانی داشته است. این میزان تیراندازی نسبت به سال گذشته همین موقع افزایش داشته است. مظنون تیراندازی به ماتیو استایکوس سیاه پوست است، قدی متوسط دارد و با یک ماشین بنز نقره ای بعد از تیراندازی فرار کرده است.

 

(Visited 1 times, 17 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This