Select Page

کانادا پست اعلام کرد تحویل کارت های رای گیری با تاخیر مواجه شده است  

کانادا پست اعلام کرد تحویل کارت های رای گیری با تاخیر مواجه شده است   

شهروند- قرار بود تمام کسانی که در انتاریو امکان رای دادن دارند تا تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ کارت های رای گیری و اطلاعات مرتبط با شیوه ی رای گیری را دریافت کنند اما کانادا پست دیروز چهارشنبه ۳۰ می اعلام کرد که به دلیل مشکلات فنی تحویل این کارت ها با تاخیر انجام می شود. گفته می شود که حدود ۵۰۰,۰۰۰ نفر هنوز کارت های خود را دریافت نکرده اند.

راه های بسیاری برای رای دادن وجود دارد.

شما می توانید پیش از روز رای گیری که هفتم جون است، از دهم می  تا ششم جون از ساعت ۶ صبح تا ۶ عصر به دفاتر تعیین شده منطقه ی خودتان برای رای گیری مراجعه کنید و رای خود را بدهید.

روز رای گیری سراسری هفتم جون است . در این روز حوزه های رای گیری از ۹ صبح تا ۹ شب باز خواهند بود.

کسانی که هنوز کارت های خود را دریافت نکرده اند می توانند با در دست داشتن کارت شناسایی عکس دار به حوزه های رای گیری مراجعه کرده و رای  خود را به درون صندوق بیندازند.

کانادا پست وعده داده است که تمام اهالی انتاریو تا قبل از پایان مهلت رای گیری کارت های خود را دریافت کنند. شما می توانید برای یافتن اطلاعات بیشتر درباره ی شیوه ی رای گیری و تمام سئوالات مرتبط در این زمینه با شماره ی ۱.۸۸۸.۶۶۸.۸۶۸۳ تماس گرفته و یا به وبسایت www.elections.on.ca مراجعه نمایید.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This