تصادف اتوبوس توریستی در اتوبان ۴۰۱ دهها نفر را راهی بیمارستان کرد

تصادف اتوبوس توریستی در اتوبان ۴۰۱ دهها نفر را راهی بیمارستان کرد

شهروند- دیروز دوشنبه (۴ جون) اتوبوس توریستی حامل ۳۷ سرنشین از جمله راننده و راهنمای تور در اتوبان ۴۰۱ در ۹۵ کیلومتری جنوب اتاوا از جاده منحرف شد و با گارد ریل و درختان تصادف کرد. بر اثر این تصادف ۲۴ نفر راهی بیمارستان شدند که چهار نفر آنها در شرایط وخیمی به سر می بردند و روز سه شنبه اعلام شد که یکی از این افراد، مردی ۵۴ ساله، درگذشت. رییس پلیس محلی می گوید که این تصادف بین  Brockville و Prescott انتاریو رخ داده است.

 

به گفته ی پلیس تمام سرنشینان این اتوبوس توریستی چینی هستند و همه به زبان چینی حرف می زنند. مدیر این تور که دفترش در ماساچوست آمریکاست می گوید که از تصادف اطلاع دارد، اما هنوز اطلاعات دقیقی از جزییات دریافت نکرده است.

بسیاری از مجروحان این سانحه توسط هلیکوپتر به بیمارستان اطراف منتقل شده اند. رهبران احزاب انتاریو که سرگرم کمپین های انتخاباتی شان هستند هر کدام با فرستادن یک پیام توییتری گفته اند که حواسشان به مجروحان این سانحه است و نگران آنها هستند.

(Visited 1 times, 16 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This