Select Page

با تاکسی هوایی به موسکوکا سفر کنید

با تاکسی هوایی به موسکوکا سفر کنید

شهروند- با گرم شدن هوا بسیاری از اهالی تورنتو به خارج از شهر سفر کرده و از مناظر زیبای کانادا و دریاچه های بی نظیر و آرامش شهرهای کوچک اطراف استفاده می کنند و دمی از زندگی شهری فاصله می گیرند. این تابستان سفر به مناطقی نظیر موسکوکا، یکی از مناطق زیبای شمال انتاریو، آسان تر می شود. مدیر عامل  FlyGTA، آقای کریس نوروزی، اعلام کرد که از ماه ژوئن تا اکتبر، علاقمندان می توانند با استفاده از هواپیماهای کوچک این کمپانی که به تاکسی های هوایی شهرت دارد در مدت زمان ۳۵ دقیقه از فرودگاه بیلی بیشاپ به فرودگاه موسکوکا طی مسیر کنند و بدون ترافیک و با صرف زمان بسیار کمی به مقصد زیبای خود برسند.

این کمپانی پروازهای دیگری به شهرهای نیاگارا و سنت کاترین نیز ارائه می دهد. هزینه ی پرواز به موسکوکا ۱۴۰ دلار است و سه بار در هفته روزهای جمعه، شنبه و یک شنبه، هر روز یک پرواز، انجام می شود. در هر پرواز حدود ۸ مسافر جای می گیرند و هزینه های بار جداگانه حساب می شود. اولین بار است که کمپانی  FlyGTA پروازهایی به مقصد موسکوکا ارائه می دهد و آقای نوروزی امیدوار است که بنابر درخواست مشتریان هزینه ها تغییر کرده و میزان پروازها نیز افزایش یابد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This