Select Page

هشدار به اهالی تورنتو: از آب های ساحل  هامبر در دان تاون تورنتو دوری کنید

هشدار به اهالی تورنتو: از آب های ساحل  هامبر در دان تاون تورنتو دوری کنید

شهروند- سازمان بهداشت تورنتو دیروز اعلام کرد که آب های ساحل  هامبر در دان تاون تورنتو آلوده به جلبک های سمی است و از مردم تورنتو درخواست کرد که از این ساحل دوری کنند و وارد آب نشوند. این هشدار بعد از بررسی های وزارت محیط زیست و اداره مناطق حفاظت شده و پارک ها صادر شد. نزدیک شدن و برخورد به سم تولید شده توسط نوعی باکتری که در اصطلاح جلبک آبی سمی نامیده می شود می تواند موجب سردرد، تب، اسهال، دل درد، استفراغ، حساسیت پوستی و تحریک غشا مخاطی در بدن شود.

جلبک های سمی با چشم غیرمسلح قابل دیدن هستند و بویی شبیه آشغال مانده دارند. سازمان بهداشت تورنتو از مردم می خواهد که به این آب ها نزدیک نشوند و مراقب حیوانات خانگی خود باشند تا در معرض تماس با این آب ها در منطقه قرار نگیرند.

ساحل هامبر از مناطق مجاز برای شنا نیست و کیفیت آب آن به ندرت بررسی می شود. پیدا شدن این جلبک ها اتفاق تازه ای نیست و در بسیاری از نقاط دنیا هرسال برخی از ساحل ها به دلیل شیوع این باکتری بسته می شوند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This