Select Page

مرگ یک دانشجوی مهندسی دانشگاه تورنتو بر اثر غرق شدن

مرگ یک دانشجوی مهندسی دانشگاه تورنتو بر اثر غرق شدن

شهروند- روز سه شنبه حوالی ساعت ۵ بعد ازظهر یک دانشجوی رشته ی مهندسی در یکی کمپ های معروف دانشگاه تورنتو بر اثر خفگی در آب جان خود را از دست داد. این اتفاق در کمپ معروف UofT Survey Camp در نزدیکی میندن، واقع در ۲۰۰ کیلومتری شمال شرقی تورنتو افتاد. Anand Baiju دانشجوی ۱۸ ساله در سال دوم رشته ی مهندسی عمران درس می خواند. او هنگام ورود به کمپ به همراه دوستانش وارد دریاچه شد تا خنک شود، زیرا اتوبوسی که حامل آنها بود کولر نداشت، اما به دلیل بلد نبودن شنا غرق شد.

هرساله دانشجوهای لیسانس رشته های مهندسی معدن و عمران به مدت دو هفته در این کمپ که متعلق به دانشگاه تورنتو است به طور عملی آموزش می بینند. این کمپ دارای امکانات زیادی برای دانشجویان و اساتید است و قرار است تا دانشجویان به صورت عملی در زمینه تخصصی رشته شان آموزش دیده و مهارت های لازم را کسب کنند.

کریستینا امون (Cristina Amon)، رئیس دانشکده ی مهندسی و علوم کاربردی، در اطلاعیه ای ضمن ابراز همدردی با خانواده ی این دانشجو اعلام کرد که برنامه ی کمپ به دلیل این اتفاق کنسل شد و دانشجویان سه شنبه شب به تورنتو بازگشتند.

بر اساس قوانین این کمپ دانشجویان باید از رفتارهای نادرست و خطرآمیز مانند نوشیدن زیاد الکل و شنا کردن در آب پرهیز کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This