گروه کیوسک فروش تعداد محدودی از  سومین آلبوم خود " باغ وحش جهانی " را ۲۵ اکتبر ۲۰۰۸ درسالن اپرا هاوس شهر تورنتو اعلام می کند

 

شهروند ۱۱۹۹ ـ پنجشنبه ۱۶ اکتبر ۲۰۰۸


 

گروه کیوسک فروش تعداد محدودی از  سومین آلبوم خود " باغ وحش جهانی " را ۲۵ اکتبر ۲۰۰۸ درسالن اپرا هاوس شهر تورنتو اعلام می کند. فایل آهنگ "پراگماتیسم عشقی" از این آلبوم جمعه ۱۷ اکتبر در وبسایت کیوسک www.kiosk-music.com به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود.

شرکت بم آهنگ ۱۴ نوامبر سومین آلبوم گروه کیوسک به نام "باغ وحش جهانی" را منتشر می کند. آلبوم جدید شامل ده آهنگ به سبکهای متفاوت است، از جاز کولیها گرفته تا والس و از تانگوی آرژانتینی گرفته تا بلوز. همچنین موسیقی این آلبوم جهش بزرگی از دو آلبوم زیرزمینی قبلی کیوسک است. متن های آرش سبحانی همچنان در سطح گسترده ای بیانگر مشکلات اجتماعی  موثر بر زندگی روزانه ایرانیان تمام دنیا می باشد.

آرش سبحانی می گوید: "باغ وحش جهانی بیانگر نگاه کیوسک به جهان امروز است. گفتگوی تمدنها ظاهرا جواب نداده و در پیامد آن دنیا به شکل یک باغ وحش درآمده است، حتی نه مانند یک جنگل که ساکنانش حداقل دارای آزادی فردی هستند. با اینکه سالها از مهاجرت ما از ایران می گذرد هنوز اینجا خانه ما نشده و شاید به همین دلیل در این آلبوم جذب و تاثیر گرفته از موسیقی جاز کولیها شده ایم." 

کیوسک آلبوم جدیدش را در طول چهار ماه در استودیوی FM Recorders در Emeryville کالیفرنیا ضبط کرد. تهیه کننده  این آلبوم "Sep V" بوده و توسط " Adam Ayan " از Gateway Mastering  مستر شده است. در آلبوم جدید نوازندگان صاحب نامی چون نوازنده دارمز Pat Spurgeon از گروه   Rogue Waveو نوازنده گیتار Paul Mehling موسس The Jazz Hot Club of San Francisco با کیوسک همکاری کرده اند. همچنین این آلبوم شامل آهنگ "یارم بیا"، محلی شیرازی اجرا شده در تاجیکستان است که در آن "محسن نامجو" خواننده و نوازنده جنجالی ایران به عنوان خواننده مهمان با کیوسک همکاری کرده است.

گروه کیوسک که به عنوان یک گروه ایرانی جاز/بلوز/راک شناخته شده است، توسط تعدای دوست در زیرزمینی در ایران تشکیل شد. گروه کیوسک را آرش سبحانی (گیتار و خواننده) ، علی کمالی (باس گیتار)، اردلان پایور (کیبورد)، بابک خیاوچی (گیتار) و شهروز مولایی (درامز) تشکیل می دهند که در حال حاضر همگی  ساکن خارج از ایران هستند.

اجرای آلبوم جدید کیوسک در تاریخ ۲۵ اکتبر از شهر تورنتو در سالن اپرا هاوس آغاز خواهد شد و در ماه نوامبر در شهرهای سانفرانسیسکو، لوس آنجلس، سیاتل و ونکوور ادامه می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تهیه بلیت کنسرت و آلبوم به وبسایت های زیر مراجعه کنید.

  www.kiosk-music.com

www.artbeatgroup.com