چه کارهایی انجام دادیم و چه کارهایی در دست انجام داریم؟

بیمه مسافرتی

مسافرید و یا میزبانید؟ در هر ۲ حالت برای پوشش و آرامش خودتان و عزیزانتان می بایست بیمه مسافرتی اختیار کنید.

الف_   بیمه های پزشکی ورود به کانادا،  منتظرین  بیمه استانی و فدرالی، ویزیتور، اجازه کار، دانشجویی( تحصیلی)،  انوای ویزاهای مالتی تریپ ،سوپر ویزا و …

ب_ بیمه های  مسافرتی پزشکی برای خروج از استان و کشور،  همچنین به صورت کامل  و یا بیمه ابطال پرواز، مفقود شدن چمدان و …                

بیمه بیماری سخت

غیر ممکن است شما در دنیای امروز با خبر نباشید که بطور متوسط از هر ۲ نفر، ۱ نفر در طول عمر خود دچار بیماری سخت و یا بیماریهای پر هزینه می شود و به خوبی می دانید که بیمه استانی در کانادا نه تنها به صورت کامل هزینه را پرداخت نمی کند، بلکه شما دچار ضعف در پرداخت هزینه های مستقیم و غیر مستقیم خواهید شد!  بد نیست حداقل به اندازه یک سال درآمد خود بیمه فوق را داشته باشید.

ارایه انواع و اقسام بیمه های بیماری های خاص از ترم ۵ سال- ۱۰ ساله تا ۱۰۰ سالگی با امکان انتخاب برگشت پول و همچنین مدل پرداخت سریع ، از ۳ تا ۳۲  بیماری (با توجه به شرایط سنی) و از ۲۵ هزار تا ۲ میلیون دلار معاف از مالیات در صورت تشخیص بیماری مندرج در بیمه نامه.

 بیمه های ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه

قابل ارائه به افراد از ۱۸ تا ۸۰ سالگی و واجد شرایط دریافت بیمه تا ۱۰۰ سالگی که می توانند از پوشش تمام عمر این بیمه استفاده کنند و میزان پوشش آن از ۱۲۰۰۰  دلار  تا ۶۰۰۰۰ دلار در سال  و معاف از مالیات می باشد. قابل توجه اینکه در صورت خرید زوجین به هر کدام ۱۰ درصد تخفیف داده می شود، که در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه پرداخت می شود.

بیمه عمر

به صورت کوتاه مدت و دائمی و سرمایه گذاری

قابلیت اخذ تا مبلغ ۱۰ میلیون دلار و حتا بیشتر، با ویژگی عوض کردن نام وارث در طول زمان قرارداد و مواردی نظیر اخذ وام و گرو گذاشتن بیمه عمر نزد بانک. بیمه عمر،  پس از فوت یکی از مطمئن ترین شرایط زندگی بیمه شونده را برای بازماندگان فراهم می آورد.

بیمه های تکمیلی دارو و دندان 

با قابلیت پوشش های متفاوتی از دارو با هر سنی، حتا داروی باروری و جلوگیری با درصد مشارکت مختلف و همچنین پرداخت هزینه های دندانپزشکی تا سقف مبلغ قرارداد و تنوع پوشش طبق بیمه نامه، پوشش چشم پزشکی عینک، کانتکت لنز، فریم، آپتومتریست، پوششهای فیزیوتراپی، ماساژتراپی، کایروپراکتر، کفش طبی، کفی کفش طبی، آمبولانس و خبرخوب، دولت در انتاریو از اول ژانویه ۲۰۱۸ هزینه دارو بچه ها را  تا سن ۲۴ سالگی پوشش  می دهد.  

سرمایه گذاری

RRSP- RESP-RSP-TFSA سپرده های سرمایه گذاری تضمینی در قالب شرکت بیمه

سرمایه گذاری های ذکر شده، هر یک با توجه به شرایط مالی و وضعیت زندگی افراد می تواند در نقاط حساس زندگی کمک بزرگی باشد.

اقتباس: www.cover4u.ca

  از خوانندگان و علاقمندان دعوت  به عمل می آوریم که تجربه  های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱  و news@insufin.com   جوابگوی سئوالات شما عزیزان می باشد. از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ ورسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

    www.insufin.com  www.sherkatebimeh.com

www.youtube.com/sherkatbimeh   www.facebook.com/Insufin