Select Page

آماده شدن ایستگاه های جدید مترو بعد از یک دهه

آماده شدن ایستگاه های جدید مترو بعد از یک دهه

شهروند- اولین پروژه جدید متروی تورنتو، گسترش تورنتو- یورک- اسپاداینا ، که بیش از ده سال به طول انجامید بالاخره تقریبا کامل شده است و قرار بر این است که در دسامبر سال ۲۰۱۷ افتتاح شود. این گسترش جدید خط مترو در برگیرنده ی ۶ ایستگاه متروی جدید است که از ایستگاه دانزویو شروع شده، از دانشگاه یورک عبور می کند و تا مرکز متروپولیتن وان ( Vaughan Metropolitan Centre)ادامه دارد.

به گفته ی مدیر عامل TTC این پروژه تنها ساخت چند ایستگاه متروی معمولی نیست و اگر نگاه دقیقی به هرکدام از آنها بیندازیم هریک مانند اثری هنری هستند، شبکه ی Wi-Fi سراسری، ماشین های کارت خوان Presto و از همه مهتر راه اندازی سیستم اتوماتیک کنترل قطار از جمله ی تجهیزاتی است که برای TTC یک دستاورد مهم به شمار می رود.

قرار بود که این گسترش مترو دو سال پیش راه اندازی شود، اما به دلیل تاخیرات در روند و مشکلات مالی در نهایت به سال ۲۰۱۷ موکول شد. اگرچه به نظر می رسد که این ایستگاه های مترو کامل شده اند و کارگران در حال تمیز کردن نهایی آن هستند اما یک سری آزمایش های ایمنی نهایی وجود دارد که افتتاح آن را تا  دسامبر ۲۰۱۷ به تاخیر می اندازد.

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This