Select Page

جسد کودک سه ساله بعد از دو ماه پیدا شد

جسد کودک سه ساله بعد از دو ماه پیدا شد

شهروند- هانسون ( Hanson) به همراه پسر سه ساله اش کادن (Kaden) در تاریخ ۲۱ فوریه در نزدیکی رودخانه ی Grand River در حال رانندگی بود که ناگهان به دلیل مه گرفتگی شدید جاده و نامساعد بودن آب و هوا  تابلوی هشدار بسته بودن مسیر جاده را ندید و به همراه ماشین ون خود وارد رودخانه ی Grand River در جنوب غربی انتاریو شد.

 

هانسون تمام تلاشش را کرد که خود و فرزندش را از میان آبهای خروشان نجات دهد اما در نهایت فرزند سه ساله اش کادن از آغوشش رها شد و راهی آبهای این رودخانه ی بزرگ و پر قدرت شد.

روز شنبه ۲۱ آوریل، بعد از دوماه تلاش بی وقفه پلیس و نیروهای مردمی جسد کوچک کادن ۱۴ کیلومتر دورتر از جایی از که رها شده بود، پیدا شد و هانسون نیز اعلام کرد که جسد پیدا شده متعلق به پسرش است. او در پیغامی در فیس بوکش از همه کسانی که در این دوماه به پیدا شدن پسرش کمک کردند تشکر کرد.

جسد کادن توسط یک ماهیگیر محلی در میان ریشه گیاهان در آب پیدا شد و به خانواده اش تحویل  داده شد. قرار است مراسم خاکسپاری این کودک سه ساله متعاقبا اعلام شود. هانسون می گوید این دوماه تاریک ترین دوران زندگی اش بوده است.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This