گزارش فعالیت ها

هموطنان عزیز

جنبش” بیانیه ۱۴ نفر” در داخل کشور به راه خود، راه دستیابی به خواست های مطرح شده در”بیانیه تکمیلی” که لغو نظام ولایت فقیه، لغو قانون اساسی جمهوری اسلامی، گذار از جمهوری اسلامی و جایگزینی یک حکومت دموکرات و سکولار است، ادامه داده است. طی چند ماه اخیر بانیان و فعالان این جنبش نشان داده اند که سرکوب و زندان نتوانسته اند مانعی در راه مبارزه آنان برای تحقق خواست های شان شوند.

کمیته حمایت از این جنبش در خارج از کشور نیز با الهام از بیانیه ۱۴ نفر و تدوین کنندگان و حامیان آنان، به فعالیت های خود در راستای تحقق مفاد مندرج در این بیانیه و پشتیبانی از این عزیزان و همه مبارزان راه آزادی، دموکراسی و عدالت در داخل کشور ادامه داده است. کمیته حمایت از بیانیه ۱۴ نفر تاکنون با صدور چندین اطلاعیه، حضور در برنامه تلویزیونی “رمزپیروزی” و سایر رسانه ها بارها گزارش کار و عملکرد این کمیته را به اطلاع هموطنان عزیز رسانده است.

در ادامه فعالیت های این کمیته به اطلاع شما هموطن گرامی و حامیان این ” بیانیه” می رسانیم که:

۱- کمیسیون های تشکیل شده ازحامیان این بیانیه، یعنی کمیسیون های حقوقی، بین المللی، رسانه ای و تبلیغات، کمیسیون ترجمه وکمیسیون ساماندهی شبکه های کشوری و شهری به فعالیت های خود ادامه داده اند، جزئیات این فعالیت ها در اطلاعیه های پیشین و در برنامه تلویزیونی “رمز پیروزی” به اطلاع شما عزیزان رسانده شده است.

کمیته حمایت از بیانیه حداقل هر یکماه یکبار در برنامه تلویزیونی” رمز پیروزی” گزارش فعالیت های انجام شده را به اطلاع هموطنان رسانده، و خواهد رساند.

۲- شبکه های حمایت از “بیانیه ۱۴ نفر”، که شبکه های حمایت از زندانیان سیاسی و عقیدتی و مبارزات سیاسی، مدنی و صنفی در داخل کشور نیز هستند، در برخی از کشورها شکل گرفته اند و فعالیت های خود را آغاز کرده اند. این شبکه های فراگروهی و فراحزبی در شهرهای استکهلم (سوند)، اسلو (نروژ)،  اورنج کانتی، فرزنو و ساکرامنتو (درامریکا)، مونترال (در کانادا) شکل و سامان گرفته اند. در شهرهای  لس آنجلس(کالیفرنیا) نیویورک، واشنگتن دی. سی و سن خوزه در امریکا، در تورنتو و ونکوور درکانادا ، در کلن، پاریس، لندن و بروکسل در اروپا این شبکه ها بزودی شکل خواهند گرفت و فعالیت های شان را آغاز خواهند کرد.

گزارش کامل شکل گیری این شبکه ها همراه با گزارشی از فعالیت های آنان به اطلاع شما هموطنان و حامیان “بیانیه” خواهد رسید. این شبکه ها در کنار پیشبرد وظایف شان، درآینده هسته های اصلی شکل دهی “ستاد حمایت از مبارزات سیاسی، مدنی و صنفی در داخل کشور” خواهند شد که در نشستی با حضور اعضاء این شبکه ها و دیگر حامیان جنبش ” بیانیه ۱۴ نفر”، اعلام موجودیت خواهد کرد.

۳- کمیته حمایت از “بیانیه ۱۴ نفر” در صدد است تا نشست هائی وسیع با حضور امضا کنندگان بیانیه حمایت ” کمیته حمایت” که به بیش از ۱۰۰۰ نفر رسیده است، برگزارکند. فراخوان برگزاری این نشست ها و چگونگی حضور در این نشست ها بزودی به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

۴ – عزیزانی که مایل هستند در این نشست ها حضور یابند می توانند از راه های زیر با کمیته حمایت تماس برقرارکنند:

سایت کمیته حمایت و ای- میل این سایت:

http://www.14nafar.com

info@14nafar.com

ای- میل کمیته حمایت:

sedayeshoma@yahoo.com

۵- کمیته حمایت از بیانیه ۱۴ نفر، گزارش کار و مواضع خود را از طریق اطلاعیه هائی که در سایت این کمیته و سایت های دیگر، با  امضای کمیته حمایت از بیانیه ۱۴ نفر منتشر می شود، و نیز از طریق برنامه تلویزیونی رمز پیروزی که از شبکه تلویزیونی ” اندیشه” پخش می شود به اطلاع عموم می رساند.

کمیته حمایت از ” بیانیه ۱۴ کنشگرسیاسی درداخل کشور”

حسن اعتمادی، بهروزستوده، مسعود نقره کار

۱۳ آبان ۱۳۹۸

 4 نوامبر۲۰۱۹