Select Page

گذراندن هالووین در درون تابوت و در قلعه ی دراکولا!

گذراندن هالووین در درون تابوت و در قلعه ی دراکولا!

شهروند ـ یک خواهر و برادر کانادایی شب هالووین خود را درون قلعه ترانسیلوانیا که برگرفته از افسانه ی دراکولاست و درون تابوت هایی با مخمل قرمز گذراندند. بعد از گذشت ۷۰ سال این خواهر و برادر اولین کسانی هستند که یک شب کامل را در این قلعه می مانند.

این خواهر و برادر اهل اتاوا، توانستند در بین ۸۸۰۰۰ متقاضی Airbnb شانس این را داشته باشند که به این ضیافت در قلعه ی ترانسیلوانیا در رومانی بروند و یک شب مهمان دراکولا باشند.

این خواهر و برادر نتیجه های دوندرا پ.ورما (Devendra p. Verma)، متخصص ادبیات انگلیسی گوتیک، هستند که در زمینه ی دراکولا تخصص داشت و در سال ۱۹۷۱ از این قلعه بازدید کرد.

romania-draculas-castle

در مسابقه ای که در Airbnb برگزار شد از این خواهر و برادر سئوال شد که اگر با دراکولا دیدار کنند از او چه سئوالی خواهند پرسید و آنها در پاسخ گفتند که جد بزرگ آنها یک شخصیت برجسته در زمینه ی ادبیات گوتیک در جهان بود و در زمینه ی دراکولا تخصص داشت، آنها فقط می خواهند در کنار شخصیتی باشند که در تمام آن سالها الهام بخش پدربزرگشان بوده است.

آنها معتقدند که ماندن در این قلعه ی متعلق به قرن ۱۴ میلادی بهترین اتفاق زندگی شان است. آنها در هنگام ورود به قلعه با نوه ی برام استوکر دیدار کردند که جملات کنت دراکولا را برای آنها تکرار می کرد مبنی بر اینکه به خانه ی من خوش آمدید، آزادانه وارد شوید، گردش کنید و چیزی نشان خوشحالی تان را برای ما به یادگار بگذارید. آیا دراکولا به سراغ آنها آمد یا نه رازی است که کسی در شب هالووین آن را برملا نخواهد کرد.

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This