با شروع فصل تابستان، یکی از تفریحات بیشتر مردم چادر زدن در کمپینگ ها و پارک های عمومی است. امسال هم به مناسبت ۱۵۰ مین سالگرد کانادا یکی از مراکز تفریحی رایگان، پارکها است. چادر زدن در سفر یک راه ارزان قیمت برای دیدن کشور است، البته  در صورتی که شما هشدارهای لازمه را جدی بگیرید و برای جلوگیری و  دوری از هر ترس و نگرانی خود را بیمه مناسب کنید.

چادر زدن یکی از راه های ارزان برای دیدن کشور پهناوری همچون کانادا است و در انتاریو برای مثال، با کمتر از ۱۷ دلار تا ۵۱ دلار برای هر شب ـ برا ی کل خانواده هزینه دارد. چادر زدن backcountry اغلب رایگان است بویژه در بریتیش کلمبیا. با یک هزینه کم و برنامه ریزی می توان آن را  پرداخت کرد.

بر اساس آخرین آمار، بزرگسالان کانادایی عاشق فعالیت های بیرون منزل هستند: تقریبا یک چهارم آنها در سال ۲۰۱۴ سفری همراه با اقامت در چادر داشته اند، اما واقعا مردم چه چیزی را بیشتر از همه در مورد چادر زدن در سفر دوست دارند؟

سرگرمی و فعالیت هایی که کانادایی ها در زمانی که در سفر هستند و ضمن  چادر زدن دوست دارند:

۸۹% آتش روشن کردن ـ  ۳۷% ماهیگیری ـ ۲۹% دوچرخه سواری ـ ۸۱%  قدم زدن  ـ   ۲۳% شنا در استخر  ـ   ۵۷% شنا در دریا  ـ   ۳۸% ورزش های آبی ـ   ۲۲% رفتن به زمین بازی

اگر قصد هزینه کردن برای ابزار و آلات چادر زدن را ندارید انتخاب های زیادی وجود دارد. اجاره ادوات یکی از راه ها است. راه دیگر سرپناه های TENTIK ، یک معبر بین چادر و کابین است که در ۱۴ پارک ملی در دسترس است. انتخاب دیگر چادر زدن با ماشین است.

ثبت نام در سایت های  Parks Canada در ۲۰۱۷  در جشن سالگرد اتحادیه رایگان است. برای کسب اطلاعات بیشتر  از وبسایت Parks Canada Passes and Permits  دیدن کنید.

در هر صورت چادر زدن در سفر برای کسانی که درگیرش می شوند دارای منافع بیشتر، خصوصا منافع مالی نسبت به خطرات است.

اقتباسwww.cover4u.ca و Actualis

 از خوانندگان و علاقمندان دعوت  به عمل می آوریم که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصان مربوطه نمی شود.

پرسش های خود را در زمینه طرح و برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری و بیمه های مختلف از طریق ایمیل مطرح کنید.

news@insufin.com

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱ جوابگوی سوالات شما عزیزان می باشد. از شما علاقمندان رادیو و تلویزیون دعوت می شود بیننده برنامه ما در سراسر دنیا از کانال تصویر ایران دوشنبه ها ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو باشید.

از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ و رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید:

www.insufin.com

www.facebook.com/Insufin