Pay cheque to pay cheque

 

وقتی حقوق این ماه را دریافت می کنید، آیا برای مدیریت مسائل مالی به طوری که پولتان تا حقوق بعدی برسد، دچار مشکل هستید؟ اگر پاسخ بله است پس بدانید که تنها نیستید.

تقریبا نیمی از کانادایی ها از حقوق این ماه تا حقوق بعدی زندگی می کنند. ۲۴ درصد از کانادایی در مواقع اورژانسی ۲۰۰۰ دلار نمی توانند فراهم کنند. ۴۰ درصد از کانادایی ها همه مبلغ پرداخت شده و حتی بیشتر را خرج می کنند.  ۴۸درصد قادر به تامین هزینه هایشان در صورتی که مبلغ پرداختی شان یک هفته دیرتر پرداخت شود، نیستند.

 مدیریت کردن هزینه های زندگی برای بسیاری از کانادایی ها کار دشواری است بویژه زمانی که صورتحساب برق، اینترنت و کارت های اعتباری اضافه می شود. تعجب برانگیز است که  این مسئله ربطی به مقدار درآمد افراد ندارد، مقصر اصلی در واقع می تواند عدم مدیریت و برنامه ریزی باشد. بیایید یک نگاه دقیق تر داشته باشیم.

 

بدهی

آماری که در سه ماهه چهارم ۲۰۱۶ منتشر شده نشان دهنده ی آن است که بدهی افراد صاحب خانه نسبت به درآمدهای دریافتی شان بسیار بالاست. به عبارتی دیگر یعنی دخل و خرجشان با هم نمی خواند. مطالعات نشان می دهد که اگر نسبت به پرداخت بدهی ها بی توجه باشید و بخواهید در درازمدت آنها را با مبالغ کم ماهانه بازپرداخت کنید، کم کم در دریای بدهی غرق می شوید. برای مثال، برای بازپرداخت  ۵۰۰۰ دلار  بدهی کارت اعتباری، چنانچه ماهانه به اندازه ی سود آن مبلغ پرداخت کنید، حدود ۳۰ سال نیاز است تا بدهی تان پاک شود البته با پرداخت هزاران دلار  سود.

توصیه می کنیم در هر سن و سالی که هستید به طرح و برنامه ریزی و زمانبندی آنها (حال، آینده کوتاه مدت و بلند مدت) توجه داشته باشید. انتخاب مشاوری مسلط و دلسوز می تواند با توجه به شرایط مالی و اهدافی که به دنبال آن هستیم ،  ضمن آرامش بر دغدغه های مالی و دیگر نگرانی های عاطفی بهترین انتخاب های ممکن را از نقطه نظر پوشش بیمه و سرمایه گذاری و کاهش مالیات به ما ارایه دهد.

اقتباس   www.cover4u.ca      و    Actualis

از خوانندگان و علاقمندان دعوت  به عمل می آوریم که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصان مربوطه نمی شود.

پرسش های خود را در زمینه طرح و برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری و بیمه های مختلف از طریق ایمیل مطرح کنید.

news@insufin.com

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱ جوابگوی سوالات شما عزیزان می باشد. از شما علاقمندان رادیو و تلویزیون دعوت می شود بیننده برنامه ما در سراسر دنیا از کانال تصویر ایران دوشنبه ها ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو باشید.

از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ و رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید:

www.insufin.com

www.facebook.com/Insufin