آیا برای شما دشوار است که در طول شب بخوابید؟ آیا زمانی که از خواب بیدار می شوید احساس خستگی یا خواب آلودگی می کنید حتا زمانی که به اندازه کافی خوابیده اید؟ شما ممکن است اختلال خواب داشته باشید که متداول ترین آنها عبارتند از :

-بی خوابی – دشواری در خوابیدن

-قطع و وصل تنفس در هنگام خواب – اختلال در تنفس در هنگام خواب

-سندرم بی قراری پاها – حس سوزش و خارش در پاها

-میل شدید به خواب – حمله های خواب در طول روز

کابوس، خواب های وحشتناک، در خواب راه رفتن، صحبت در خواب، تکان های سر، خیس کردن رختخواب و دندان قروچه همه انواع مشکلات خواب هستند که اختلالات سیستم عصبی در هنگام خواب نامیده می شوند. برای بیشتر اختلالات خواب درمان هایی هست و برخی اوقات تنها داشتن عادت های خواب منظم می تواند کمک کند.

نشانه های آلزایمر در طی مدت بدتر می شود. ممکن است افراد خانواده را به خاطر نیاورده یا در صحبت کردن، خواندن و نوشتن مشکل داشته باشند. آنها ممکن است چگونه مسواک زدن یا شانه کردن مو را فراموش کنند. کم کم آنها عصبی و پرخاشگر می شوند یا از خانه خارج شده و در خیابان سرگردان می شوند. در نهایت، به مراقبت تمام وقت نیاز پیدا می کنند و این می تواند منجر به استرس بیشتر برای افراد خانواده که از آنها مراقبت می کنند، شود.

آلزایمر معمولا پس از ۶۰ سال شروع می شود. احتمال آن با بالا رفتن سن بیشتر می شود. در صورت اینکه فردی این بیماری را در خانواده تان داشته،  احتمال آن بالاتر می رود.

این بیماری هیچ درمانی ندارد. اگر چه برخی داروها ممکن است از افزایش نشانه های بیماری برای یک زمان محدود جلوگیری کنند.

بیماری آلزایمر یک نوع متداول از جنون در بین افراد مسن است. جنون یک اختلال مغزی است که شدیدا بر توانایی فرد برای انجام کارهای روزمره تاثیر می گذارد.

در این خصوص پیشنهاد می شود با توجه به سطح توان مالی مان بیمه هایی نظیر بیمه  بیمارهای سخت اختیارکنیم. این بیمه به صورت های مختلف می تواند تا سقف ۲ میلیون دلار معاف از مالیات را پوشش دهد. مبلغ قرارداد در صورت تشخیص به بیماری توسط پزشک، از طرف شرکت بیمه، به فرد بیمه شده پرداخت خواهد شد. این بیمه به دوره زمان های متفاوت نظیر قرارداد سالانه – ۵ ساله – ۱۰ ساله – ۲۰ ساله و تمام عمر قابل اختیار است. و حتا با برگشت پول در صورت عدم بیماری به بیمه شده پرداخت می شود. بیمه  بیماری های سخت از کودک تا بزرگسال را در بر می گیرد.

اقتباس www.cover4u.ca

از خوانندگان و علاقمندان دعوت  به عمل می آوریم که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصان مربوطه نمی شود.

پرسش های خود را در زمینه طرح و برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری و بیمه های مختلف از طریق ایمیل مطرح کنید.

news@insufin.com

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱ جوابگوی سوالات شما عزیزان می باشد. از شما علاقمندان رادیو و تلویزیون دعوت می شود بیننده برنامه ما در سراسر دنیا از کانال تصویر ایران دوشنبه ها ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو باشید.

از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ و رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید:

www.insufin.com

www.facebook.com/Insufin