Select Page

بهار امسال و جشنواره بزرگ گل لاله در اتاوا

بهار امسال و جشنواره بزرگ گل لاله در اتاوا

شهروند- این روزها با گرم تر شدن هوا همه ما آمدن بهار را احساس می کنیم و اغلب برای سال نو آماده می شویم. با آمدن بهار و گرم شدن هوا شاید بد نباشد که کمی از مشغله های روزانه خود کم کنیم و به دیدار طبیعت برویم و از مناظر زیبای طبیعت در کانادا بهره مند شویم.

یکی از اتفاق های مهم هرساله در بهار جشنواره ی بزرگ گل لاله در شهر اتاوا در استان انتاریو است که هرساله از ۱۱ ماه مه تا ۲۱ ام این ماه برگزار میشود و این شهر را غرق در گل و زیبایی می کند. در این جشنواره بیش از یک میلیون انواع گل لاله به نمایش گذاشته می شود. مرکز اصلی این جشنواره شهر اتاوا و Gatineau است و برنامه های مختلفی برای بازدید از تمامی این گلها در بین این دو شهر وجود دارد، اما بهترین منظره این جشنواره در مسیری یک کیلومتری در کنار دریاچه ی Dows در پارک Commissioners به نمایش عموم درخواهد آمد. شاید این جشنواره به بزرگی جشنواره های گل در کشور هلند نباشد، اما خوب است بدانیم که این جشنواره بزرگترین و زیباترین در نوع خودش در کاناداست و علامت شروع بهار است.

شما میتوانید به طریق مختلفی به این مکان ها بروید. یا میتوانید خودتان رانندگی کرده و به پارک Commissioners رفته و بعد از پرداخت هزینه ی پارکینگ ۱۵ دلاری به دیدن گلها بروید. اگر دلتان نخواست که رانندگی کنید میتواند از دان تاون شهر اتاوا و از طریق اتوبوس های شاتل که برای همین منظور در آن مکان است استفاده نمایید. جالب است بدانید که می توانید در این پارک از کمک راهنما هم استفاده نمایید.

 

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This