Select Page

مدیر عامل کمپانی بمباردیه شخصا از مردم تورنتو عذرخواهی کرد

مدیر عامل کمپانی بمباردیه شخصا از مردم تورنتو عذرخواهی کرد

شهروند- شهروندان تورنتو در این گرمای تابستان بیش از پیش از کمپانی بمباردیه عصبانی اند و ناراضی. این کمپانی ۶۷ اتوبوس های الکتریکی ــ ریلی از مدل جدید و دارای سیستم تهویه هوا را برای تعمیرات از سیستم حمل و نقل در تورنتو خارج کرد و به برای تعمیر به کبک فرستاد. پیش تر این کمپانی ۹۰ دستگاه استریت کار جدید به تورنتو فرستاده بود و گفته می شود که این اتوبوس های الکتریکی ــ ریلی جدید با مشکلی تکنیکی روبرو شدند که اگرچه حیاتی نبود، اما باید سریع تر رفع میشد. گفته می شود که تعمیر هر دستگاه از این اتوبوس ها ۱۹ هفته به طول می انجامد و ممکن است این ۶۷ دستگاه خودروی حمل و نقل عمومی تا سال ۲۰۲۲ به تورنتو بازنگردد.

بر همین اساس مدیر عامل کمپانی آمریکایی خودروسازی بمباردیه روز سه شنبه در تورنتو حضور پیدا کرد و شخصا از اهالی این شهر به خاطر مشکلات ایجاد شده در رفت وآمد معذرت خواهی کرد.

مقامات شهری تورنتو از جمله جان توری، شهردار، می گویند که معذرت خواهی زبانی اگرچه آرام کننده است اما کافی نیست و این کمپانی باید روند تولید و انتقال استریت کار های جدید را به شهر تورنتو تسریع کند.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This