رادیو آلمان: در سومین روز از بازی‌های آسیایی تیم تیراندازی بانوان ایران موفق به کسب یک مدال طلا و دو مدال نقره شد. با کسب این سه مدال، کاروان ایران فعلا در رتبه ۹ بازی‌های آسیایی است. تیم تیراندازی بانوان ایران در سومین روز از بازی‌های آسیایی توانست اولین مدال طلای کاروان ایران را کسب کند. روز دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، نجمه خدمتی مدال طلای تفنگ ۱۰ متر بادی را به دست آورد. در همین رشته نرجس امام قلی‌نژاد موفق به کسب مدال نقره شد. در این رشته ۵۴ ورزشکار از کشورهای مختلف حضور داشتند.

این نتایج در حالی رقم خود که ئی سیلینگ اهل چین، قهرمان جهان و المپیک این رشته در فینال حاضر بود و در نهایت در جایگاه پنجم جای گرفت.

پیش از این تیم تفنگ بادی ۱۰ متر زنان ایران متشکل از نجمه خدمتی، الهه احمدی و نرجس امام قلی نژاد به مدال نقره تیمی رسیده بودند.

با کسب این سه مدال، کاروان ایران فعلا در رتبه ۹ بازی‌های آسیایی است.

هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون از ۲۸ شهریور تا ۷ مهر ماه در رشته تیراندازی برگزار می‌شود. در دوره گذشته بازی‌های آسیایی کاروان تیم ایران به مقام چهارمی دست پیدا کرده بود.

۳۰ سکه طلا پاداش رکوردشکنان بازی‌های آسیایی

زهرا کیانی ۱۹ ساله در رشته ووشو نقره گرفت

رکوردشکنان ایران در بازی‌های آسیایی ۳۰ سکه طلا پاداش خواهند گرفت. بر اساس اعلام وزارت ورزش، اگر ورزشکاری در بازی‌های آسیایی اینچئون رکورد این بازی‌ها را جابه‌جا کند، ۳۰ سکه طلا از سوی وزارت ورزش و جوانان به او اهدا خواهد شد. این تعداد سکه طلا به غیر از پاداش قهرمانان در بازی‌های آسیایی است. به مدال‌آوران بازی‌های آسیایی به ترتیب برای مدال طلا ۱۵۰سکه، مدال نقره ۷۰ سکه و مدال برنز ۴۰ سکه اهدا خواهد شد.