Select Page

سگی در استان آلبرتا صاحبش را کشت

سگی در استان آلبرتا صاحبش را کشت

شهروند- شنبه ۱۵ سپتامبر،  زنی ۴۹ ساله به دست سگش در استان آلبرتا کشته شد. این حمله در روستای Rocky View در استان آلبرتا در حوالی ساعت ۶ بعد از ظهر در منزل صاحب سگ اتفاق افتاد. این سگ که از نژاد boxer-pitbull است ابتدا به دختر بچه ای سه ساله که با این زن زندگی می کرد حمله کرد و بعد از وارد آوردن جراحات جدی به صاحبش حمله کرد.

 

دختر بچه ی سه ساله از این حمله جان سالم بدر برد، اما صاحب این سگ به دلیل آسیب وارده همان جا از دنیا رفت. دختر بچه سه ساله برای درمان جراحات راهی بیمارستان گردید و به گزارش پلیس هم اکنون شرایطش ثابت است.  هنوز رابطه ی بین این زن و دختر بچه ی سه ساله معلوم نیست .

همسایگان می گویند که این سگ هیچ وقت در گذشته رفتار خطرناک و عصبانی از خودش نشان نداده بود و همیشه خیلی مودب رفتار می کرد. هنوز دلایل این حمله روشن نیست. این سگ به همراه یکی دیگر از اعضای این خانه هم اکنون تحت نظارت پلیس هستند و پلیس کلگری می گوید که در تلاش است تا تمامی ابعاد ماجرا روشن شود. این روستا در ۳۶ کیلومتری شرق کلگری قرار دارد.

 

 

 

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This