Select Page

جوانان کانادایی در خطر نابودی با مصرف مواد مخدر

جوانان کانادایی در خطر نابودی با مصرف مواد مخدر

شهروند- به گفته ی یکی از شهروندان اتاوا ، جوانان در معرض بیش از اندازه ی مواد مخدر خطرناک قرار دارند و تجربه ی شخصی وی در مواجهه با این افراد وی را بر آن داشت تا نامه ای را منتشر کرده و در آن به همه ی پدرها و مادرها در این زمینه هشدار بدهد. این پدر اهل اتاوا می گوید که دیدن دختر نوجوان ۱۷ ساله اش که از مصرف بی رویه ی مواد رنج می کشد و یک بار نیز ترک کرده است و دیدن دوستان دخترش که به راحتی بر اثر مصرف مواد مرده و یا راهی بیمارستان می شوند او را بسیار ناراحت می کند و باید برایش چاره ای اندیشید.

برخی از این نوجوانان خودشان نیز از وضع موجود ناراحتند و می گویند که شیوع مواد مخدر جدید و شیمیایی بسیار ترسناک است، موادی که حتی یک بار مصرف آن می تواند فرد را تا سرحد مرگ برده و راهی بیمارستان کند. قبلا می شد با مصرف مواد خودکشی کرد، اما به کمی تلاش نیاز داشت اما اکنون تنها یک بار مصرف نادرست می تواند باعث خودکشی شود.

نوجوانان و جوانان معتاد برای ترک اعتیاد باید راهی مراکزی شوند که لیست های انتظار طولانی دارد. بسیاری از خانواده ها به این نامه واکنش نشان داده اند . آنها می گویند که نمی توان به راحتی جلوی ازدیاد مواد مخدر را گرفت، اما تا زمان درمان نوجوانان می توان با ایجاد سایت های پزشکی و کنترل شده که به فرد معتاد کمک می کند تا به اندازه مصرف کند، باعث جلوگیری از مرگ فرزندان شد.

 

About The Author

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Insufin Insurance

Pin It on Pinterest

Share This