Select Page

کمک ۲۰۰ میلیون دلاری دولت به مدارس انتاریو برای بهبود وضعیت مصرف انرژی

کمک ۲۰۰ میلیون دلاری دولت به مدارس انتاریو برای بهبود وضعیت مصرف انرژی

شهروند- دولت انتاریو اعلام کرد که برای بهبود وضعیت مدارس این استان و کمک به روند بهینه سازی مصرف انرژی ۲۰۰ میلیون دلار بودجه به ۶۰۰ مدرسه در سراسر استان اختصاص خواهد داد. این بودجه که بخشی از برنامه ی cap-and-trade program به شمار می رود، بر این اساس اختصاص داده می شود که از طریق آن بتوان با گازهای گلخانه ای مبارزه کرده و به بهبود محیط زیست کمک کرد. وزیر آموزش و پرورش، میتزی هانتر، اعلام کرد که یکی از برنامه های اساسی، تغییرات در سیستم گرمایی و سرمایی مدارس است؛ روشی که به گفته ی وی می تواند تا میزان ۸۰ الی ۹۰ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کند. با استفاده از نصب این سیستم های گرمایشی و سرمایشی جدید معلمان می توانند همیشه تنظیمات را با اختیار خودشان انجام دهند و به میزانی که لازم است از آن بهره برداری کنند.

از دیگر برنامه هایی که قرار است تا با این بودجه عملی گردد می توان به نصب پنل های خورشیدی و لامپ های LED  اشاره کرد. این تغییرات به دولت انتاریو کمک می کند تا هدفش را در کاهش میزان گازهای گلخانه ای تا سال ۲۰۲۰ برآروده کند  و تا سال ۲۰۵۰ به میزان ۸۰ درصد این گازها را کاهش دهد.

(Visited 1 times, 2 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This