Select Page

درخواست عجیب مرد اهل ساسکاتون بعد از مرگش

درخواست عجیب مرد اهل ساسکاتون بعد از مرگش

شهروند- کریس ونزل، هنرمند خالکوبی اهل ساسکاتون، ماه گذشته در سن ۴۱ سالگی به دلیل سکته ی قلبی از دنیا رفت. کریس و همسرش چریل در دوران دبیرستان عاشق شدند و عمر با هم بودنشان ۲۳ سا بود. این دو هنرمند خالکوبی بودند و مغازه ی خودشان را اداره می کردند.

 

کریس از چریل درخواست عجیبی داشت که چریل، علیرغم مخالفت بسیاری از کمپانی های برگزار کننده مراسم ختم، توانست آن را جامه ی عمل بپوشاند.

کریس در سراسر بدنش خالکوبی داشت. او از همسرش خواسته بود که قبل از خاک سپاری تمام خالکوبی اش به همراه پوست از روی بدن برداشته و به عنوان اثر هنری نگهداری گردد. چریل بعد از تلاش فراوان توانست یک کمپانی را پیدا کند که قبول کنند تا پوست بدن کریس را جدا کنند. آماده کردن پوست حدود ۳ ماه به طول انجامید و بعد از این امکان دارد که قاب شده و در معرض نمایش قرار بگیرد.

کمپانی برگزار کننده مراسم ختم می گوید که اولین بار است چنین درخواستی دریافت کرده است و خوشحال است که عملیات با موفقیت انجام شد و به چهره ی کریس آسیبی وارد نشد. کریس در روز خاک سپاری اش که به صورت تابوت باز برگزار شد چهره اش مانند همیشه برای فرزندانش دوست داشتنی بود.

 

 

 

 

 

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This