بیمه عمر سرمایه گذاری نه تنها بیمه عمر شما را پوشش می دهد، بلکه می توانید سپرده بدون مالیات خود را افزایش دهید. شما می توانید پس اندازهای خود را اندوخته و درقالب یک مالیات محافظت شده افزایش دهید. این نوع بیمه برای همه مناسب نیست و با توجه به مدلهای مختلف آن، با در نظر گرفتن سن و هدفمندی می بایست مدل مناسب در صورت نیاز انتخاب شود.

آیا فرد واجد شرایطی هستم؟

اگر شهروند کانادا هستید و معیارهای بیمه شدن را دارید، واجد شرایط می باشید. ما بر اساس سن تان، مقدار بیمه ای که می خواهید داشته باشید، سبک زندگی تان و تاریخچه پزشکی و خانواده تان تعیین خواهیم کرد که شما بیمه شدنی هستید یا نه.

مقدار بیمه من چقدر باید باشد؟

مقدار بیمه ای که باید داشته باشید بستگی به نیاز شما دارد.

کدام نوع از بیمه مناسب من است؟ چه نوع از برگشت مالی ایی را باید انتظار داشته باشم؟

طرح بیمه فوق تعدادی از انواع سرمایه گذاری را پیشنهاد می دهد و در صورتی که بخواهید درقالب یک مالیات محافظت شده tax- sheltered environment سرمایه گذاری و پس انداز کنید یک حق امتیاز واقعی  محسوب می شود.

مشاور مالی شما می تواند کمک کند که تصمیم بگیرید که چگونه بر اساس نمودار سرمایه گذاریتان، سرمایه گذاری کنید. برگشت مالی شما بر اساس نوع سرمایه گذاری انتخابی شما خواهد بود.  

حال این مدل، حق بیمه ش چقدراست؟

حق بیمه بر اساس موارد زیر محاسبه می شود:

– سن شما

– جنسیت  شما

– سیگاری بودن یا نبودن شما

– مقدار بیمه و نوع پوشش انتخابی شما

قیمت بیمه از یک فرد به فرد دیگر متفاوت است. مشاور بیمه شما بهترین شخص برای کمک به نیازهای مالی تان است و قیمت بیمه شما را محاسبه می کند.

آیا می توانم به پس اندازهای بیمه سرمایه گذاری ام دسترسی داشته باشم؟

شما می توانید از آن مبالغ در برنامه ریزی مالی هر زمان و هر طور که می خواهید، استفاده کنید (البته تحت شرایط خاص). برای مثال، می توان از این مبالغ به عنوان تضمین وام استفاده کرد.

در زمان وقوع ناتوانی ناشی از یک بیماری وخیم یا از دست دادن استقلال، پرداخت مقرری سالیانه ناتوانی به شما اجازه دسترسی به مبالغ انباشته شده بدون تاثیر مالیات را می دهد.

آیا در صورت تغییر نیازها می توانم تغییراتی در قرار داد بیمه نامه ام  بدهم؟

بله، شما می توانید. پوشش بیمه شما می تواند بر اساس نیازهای جدید شما تغییر کند. مشاور بیمه می تواند به شما برای تصمیم گیری در مورد تغییرات بر اساس نیازهایتان کمک کرده  و در عین حال شما را مطمئن  سازد که هنوز پوشش بیمه ای خود را دارید.

اگر بخواهیم از اعداد و محاسبه میزان بیمه عمر خارج شویم به قسمتی بسیار عمیق تر می رسیم. آنجا که در ماندن و نماندنمان حس عشق به بازماندگان، دلیل اصلی گرفتن این بیمه به شمار می آید. بد نیست همه ما یک بار از خود بپرسیم: پس از ما عزیزانمان چگونه زندگی خواهند کرد؟

شما به چه پاسخی رسیده اید؟

اگرجوان هستیم بهتر است بدانیم که درست در سنی هستیم که به دلیل جوانی و سلامتی می توانیم با قیمتی بسیار پایین، یک عمر، خود را بیمه کنیم. اگرفرزند جوانی داریم یادآوری اخذ بیمه عمر به او، کمک بزرگی به آینده وی خواهد بود. ما علاوه بر تربیت و فراهم کردن وضعیت مناسب مالی فرزندانمان، بهتر است آینده نگری را به وی بیاموزیم.

اقتباس   www.cover4u.ca 

از خوانندگان و علاقمندان دعوت  به عمل می آوریم که تجربه  های خوب وبد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱ جوابگوی سئوالات شما عزیزان می باشد. از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ ورسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید

www.cover4u.ca   www.insufin.com       www.sherkatebimeh.com

www.youtube.com/sherkatbimeh   www.facebook.com/Insufin