Mohammad-Rahimian

راهی بهتر و جدیدتر برای افزایش امنیت مالی: با این برنامه، هزینه های بیمه و همچنین مزایای آن را نیز با شرکت تان تقسیم می کنید.

این برنامه، اصولن راهکار مناسبی برای صاحبان تجارت است و راه جدیدی از به کارگیری بیمه بیماری وخیم را با استفاده از یک مالکیت شراکتی Co- owner بین شما و شرکت تان، پیشنهاد می دهد.

 

*هیچ برنامه ای به قدرت برنامه فوق وجود ندارد.

برای چند دقیقه تصور کنید زندگی شما در صورت رنج بردن از بیماری های سخت که امروزه بسیار رایج است و طبق آمار یک نفر از هر سه نفر به آن مبتلا هستند، (نظیر حمله قلبی) چگونه تغییر خواهد کرد؟

ماهها طول خواهد کشید که بتوانید به وضعیت قبل بازگردید و در این مدت وضعیت شما و شرکت شما چگونه خواهد بود؟

تجربه نشان می دهد، از آنجایی که صاحبان تجارت اغلب بیمه خوبی دارند در مورد مسایلی که مربوط به بیمه عمر می باشد اشراف داشته و اهمیت محافظت از خودشان را در برابر بروز بیماری وخیم و تاثیرات مخربی که چنین بیماری می تواند بر تجارتشان داشته باشد، می دانند.

بیمه بیماری های وخیم مبلغی بین ۲۵۰۰۰دلار تا دو میلیون دلار خواهد پرداخت که ضمن معافیت از مالیات شما را قادر خواهد ساخت که فرد متخصصی را استخدام کنید که تا زمان بهبودی، بیزنس شما را اداره یا بدهی ها را پرداخت کرده و فکر شما را نسبت به طلبکاران آسوده کند.

 

*برنامه فوق به شما اجازه پس انداز می دهد

بیمه بیماری وخیم مقدار پوشش از پیش تعیین شده ای بر اساس قرارداد را در زمان بروز هر یک از ۲۵ بیماری وخیم تحت پوشش بیمه، پرداخت می کند یا اینکه در صورت سلامت ماندن تا پایان مدت قراردادتان حق بیمه تان را بازپرداخت می کند. این به این معنی است که علاوه بر فراهم کردن پوشش بیمه در زمان بروز بیماری وخیم، در صورت سلامت ماندن این بیمه می تواند به اندوخت پس اندازهای شما کمک کند به طوری که به شما اجازه می دهد که تا سقف ۱۰۰درصد حق بیمه پرداخت شده خود و شرکت تان را دوباره به دست آورید.

 

*یک برگشت سرمایه خوب

ـ شرکت شما بنا به قراردادتان آنچه پوشش بیمه بیماری سخت نامیده می شود مانند مبلغی از بیمه را که در صورت بیماری دریافت خواهید کرد، تقبل می کند.

ـ در صورت فوت پرداخت۲۵درصد پوشش قرارداد و یا کلیه مبالغ پرداختی، به عبارت دیگر هر کدام که بزرگتر است.

ـ برخورداری از مشاوره های حقوقی رایگان.

ـ امکان اخذ مشاوره های تشخیص پزشکی ـ بیمارستان ـ پزشک و در صورت نیاز به بستری شدن در خارج از کشور و موارد مربوطه نظیر اخذ تخفیف و همراهی.

*بنابراین، در صورت بیماری:

ـ شرکت شما یک پرداخت بیمه برای مبلغ از قبل تعیین شده دریافت خواهد کرد. اما در صورت سلامت ماندن، شما تا سقف ۱۰۰ درصد حق بیمه ای که پرداخت کرده اید را به علاوه مبالغی که شرکت شما پرداخت کرده است، دریافت می کنید که حداقل ۱۵ درصد بازگشت پولی است که شما پرداخت کرده اید.

شرکت بیمه رحیمیان Insufin از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می آورد که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند.

مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصان مربوطه نمی شود.

پرسش های خود را در زمینه طرح و برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری و بیمه های مختلف از طریق ایمیلnews@insufin.com مطرح کنید.

به وب لاگ ما سر بزنید: www.cover4u.ca

www.youtube.com/sherkatbimeh

https:www.facebook.com/Insufin

*محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت :۲۰۶۵۸۱۷ است.