تعداد سکته‌های قلبی  و رشد آن در جوانان حتی از سنین کم دلیل دیگری است در نیاز ما به بیمه و خریداری به موقع آن. جوانان امروز ورزش را به دست فراموشی سپرده‌اند. یک‌جا نشینی و عدم جنب و جوش و اعتیاد به ابزارهای اینترنتی، خستگی مفرط و عدم شادابی باعث افزایش آمار سکته‌های قلبی در جوانان شده است. سکته قلبی به طور معمول با افزایش سن و در دهه‌های ۶۰ تا ۷۰ زندگی احتمال وقوعش بیشتر است، اما اکنون به سن ۲۰ تا ۳۰ سال هم رسیده و این یک فاجعه است. تصحیح روش زندگی، رسیدن به وزن ایده‌آل، انجام ورزش‌هایی که ضربان قلب را افزایش می‌دهد، تغذیه مناسب و … به پیشگیری از سکته‌های قلبی و کاهش آمار مبتلایان کمک می‌کند.

یکی از نگرانیها، بیماری قلبی و عروق است و کم نیستند افرادی که چنین پیشینه ای از نظر سلامتی دارند و یا مستعد آن هستند.

Balloon angioplasty جراحی باز کردن شریان قلب نامیده می شود.

اگر مبتلا به بیماری گرفتگی شریان قلب هستید، شریان های قلبی شما توسط ماده چسبناک که پلاک نامیده می شود مسدود یا باریک شده است. جراحی باز کردن گرفتگی شریان روند بازگرداندن جریان خون به حالت قبل است.

شما می توانید این جراحی را در بیمارستان انجام دهید. پزشک از طریق وارد کردن یک لوله باریک از رگ خونی در بازو یا کشاله ران تا قسمتی از رگی که دچار گرفتگی است این جراحی را انجام می دهد. این لوله دارای یک بادکنک در انتهای آن است. زمانی که این لوله در مکان قرار می گیرد پزشک در بادکنک می دمد تا پلاکی که موجب گرفتگی شده به سمت خارج از رگ برود. این عمل موجب باز شدن رگ و بازگشت جریان خون به حالت قبل می شود.

پزشکان جراحی بازکردن گرفتگی را در این موارد انجام می دهند:

hearth-attack

  • کاهش درد سینه در اثر کاهش جریان خون به قلب
  • کم کردن خطر صدمه ماهیچه قلب در اثر حمله قلبی

بیشتر مردم روز پس از جراحی به خانه می روند و یک هفته پس از بازگشت به خانه  قادر به انجام کارهایشان هستند.

بیمه بیماری های سخت، به صورت دوره های ۵، ۱۰ ،۲۰ ،۶۵ ، و همچنین ۷۵ و ۱۰۰ سالگی فرد بیمه شده عرضه می شود. در نمونه کاملتری، بیمه شده می تواند در صورت عدم وقوع بیماری، تمامی مبالغ پرداختی حق بیمه را دریافت نماید.

اقتباسwww.cover4u.ca

از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می آوریم که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصان مربوطه نمی شود.

پرسش های خود را در زمینه طرح و برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری و بیمه های مختلف از طریق ایمیل مطرح کنید.

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱ جوابگوی سئوالات شما عزیزان می باشد.از شما علاقمندان رادیو و تلویزیون دعوت می شود بیننده برنامه ما درسراسر دنیا از کانال تصویر ایران دوشنبه ها ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو باشید.

از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ ورسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید:

 www.insufin.com

www.facebook.com/Insufin