بیمه بیماری های سخت کودکان، می تواند از یک ماهگی قابل صدور باشد و از طرفی دیگر پس اندازی در این بیمه وجود دارد که فرصتی به همگان می دهد تا با توجه بیشتر، بهترین برنامه ریزی را برای عزیزان خود داشته باشند. این نوع بیمه در کنار پوشش بیماری های سخت رایج ۲۵ مورد متداول می تواند ۶ مورد بیماری مخصوص دوران کودکی را در بر داشته و به طور کلی دو دسته پوشش بیماری در این نوع دیده می شود: حالت اول ۲۸ بیماری شامل  ۳ مورد بیماری های دوران کودکی) Autism، Rett Syndrome، Cystic Fibrosis ( و در حالت دوم :۳۱ بیماری شامل ۶ بیماری دوران کودکی Autism- Ret Syndrome

 Cystic Fibrosis – Type 1 Diabetes Mellitus – Cerebral Palsy – Muscular Dystrophyاست. به طور کلی سه حالت در این نوع بیمه وجود دارد. پول های پرداختی حق بیمه در زمان های مختلف معاف از مالیات به شرح زیر خواهد بود:

* در صورت قطع بیمه پس از ۵ سال دریافت کننده  ۲۵ درصد حق بیمه پرداختی خواهید بود.

*پس از ۱۰ سال پرداخت دریافت کننده ۵۰ درصد حق بیمه پرداختی خواهید بود.

* پس از ۲۰ سال از پرداخت حق بیمه، دریافت کننده ۱۰۰ درصد حق بیمه پرداختی خواهید بود.

در نظر داشته باشید برای دریافت وجه بیمه پرداختی حق انتخاب های بسیار متنوعی دارید. در صورت عدم مطالبه پول از شرکت بیمه در واقع هر دو طرف معادله دریافت کننده هستید.

این مبلغ دریافت حق بیمه پرداختی می تواند:

*صرف هزینه تحصیل فرزند و یا فرزندان شود.

*صرف پیش خرید خانه شود.

*برای شروع بیزینس می تواند مناسب باشد.

به دو طرف معادله اشاره شد و طرف سوم و چهارم هم وجود دارد که آن هم برگشت پول و یا اصل مبلغ بیمه شده بین ۲۵ هزار دلار تا ۲۵۰ هزار دلار است که در صورت خدای ناکرده فوت بچه به شرح زیر پرداخت خواهد شد.

توجه شود این مطلب ربطی به بیمه عمر ندارد و شما می توانید بیمه های دیگری هم به آن اضافه کنید. ولی خود بیمه می تواند چهار حالت باشد که قابل انتخاب خریدار بیمه نامه است:

همانطور که ملاحظه کردید بیمه ها طراحی های مختلفی دارند، بنابراین به نفع ما است که در زمان اخذ بیمه از مشاوری متخصص کمک بگیریم.

اقتباس www.cover4u.ca

از خوانندگان و علاقمندان دعوت  به عمل می آوریم که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصان مربوطه نمی شود.

پرسش های خود را در زمینه طرح و برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری و بیمه های مختلف از طریق ایمیل مطرح کنید.

news@insufin.com

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱ جوابگوی سوالات شما عزیزان می باشد. از شما علاقمندان رادیو و تلویزیون دعوت می شود بیننده برنامه ما در سراسر دنیا از کانال تصویر ایران دوشنبه ها ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو باشید.

از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ و رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید:

www.insufin.com

www.facebook.com/Insufin