خوب است بدانید بیش از ۱۳ درصد مطالبات  (Claim)  بیمه بیماری های سخت مربوط به قلب می باشد. صدمه قلبی حالتی است که در آن قلب نمی تواند خون کافی به اندازه نیاز بدن پمپاژ کند. صدمه قلبی به این معنی نیست که قلب شما از کارکردن ایستاده یا نزدیک به ایستادن است، به این معنی است که قلب شما قادر به پمپاژ مورد نیاز نیست و ممکن است به یک سمت یا دو سمت بدن شما آسیب بزند.

cardiac failure , congestive heart failure ، صدمه قلبی سمت چپ و صدمه قلبی سمت راست نامیده می شود.

ضعف پمپاژ قلب منتهی می شود به :

  • بازگشت خون و مایعات به شش ها
  • جمع شدن آب در پاها، قوزک و پاها که ورم نامیده می شود.
  • خستگی و کوتاه شدن تنفس

علل متداول صدمه قلبی بیماری انسداد شرائین قلبی، فشار خون بالا و دیابت می باشد و این در افراد ۶۵ سال یا پیرتر، رنگین پوستان، افراد وزن بالا و افرادی که حمله قلبی داشته اند، متداول تر است. مردان دارای آمار بالاتری از صدمه قلبی نسبت به زنان هستند.

با طرح و برنامه ریزی و بیمه هایی نظیر بیمه ناتوانی جسمی و یا بیمه بیماری های سخت موجب آرامش خود و عزیزانمان شویم. این نوع بیمه از مهمترین پشتوانه هایی است که می تواند نیاز ما را از جهت داشتن پرستار و پرداخت هزینه های معمول تا رسیدن به سلامتی برطرف نماید.

بیمه در زندگی امروز ما در جایی که بسیاری از ما محدوده رایگان کارت اهیپ را نمی دانیم ضروری به نظر می رسد. بیمه بیماری های سخت می تواند تا ۳۲ بیماری  (با توجه به سن) را تحت پوشش قرار دهد. قرار نیست شغل خود را ترک کنیم، بلکه می توانیم با محکم کردن پشتوانه های خود در صورت هر حادثه، مانند بیماری و ناتوانی جسمی با اطمینان از شرایط مالی به درمان خود ادامه دهیم. در روزگاری که سلامتی، به رفتارهای روحی، شغلی و نحوه تغذیه ما بستگی دارد، تکیه بر بیمه های گوناگون، درمان مشکلات مالی در روزهای بیماری و ناتوانی است.

بیمه بیماری های سخت، به صورت دوره های ۵ ، ۱۰ ، ۲۰ ، ۶۵ و همچنین ۷۵ و ۱۰۰ سالگی فرد بیمه شده عرضه می شود. در نمونه کاملتری، بیمه شده می تواند در صورت عدم وقوع بیماری، تمامی مبالغ پرداختی حق بیمه را دریافت نماید، و این دلیلی است که اشخاص با توجه به نیاز و توان مالی شان قادر به تهیه بیمه فوق خواهند بود.

اقتباس www.cover4u.ca وSwiss Re Insurance 2016

از خوانندگان و علاقمندان دعوت  به عمل می آوریم که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصان مربوطه نمی شود.

پرسش های خود را در زمینه طرح و برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری و بیمه های مختلف از طریق ایمیل مطرح کنید.

news@insufin.com

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱ جوابگوی سوالات شما عزیزان می باشد. از شما علاقمندان رادیو و تلویزیون دعوت می شود بیننده برنامه ما در سراسر دنیا از کانال تصویر ایران دوشنبه ها ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو باشید.

از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ و رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید:

www.insufin.com