Select Page

باغ کرنبری انتاریو، یکی از مناظر دیدنی پاییز

باغ کرنبری انتاریو، یکی از مناظر دیدنی پاییز

شهروند- بسیاری از ما در فصول مختلف کانادا برای دیدن محصولات ویژه هر فصل به مزارع و باغ های میوه و گل و گیاه اطراف شهر سفر می کنیم و در عین لذت بردن از تصاویر زیبای طبیعی از محصولات ویژه هر فصل در کانادا استفاده می کنیم. مثلا در تابستان به آبشار نیاگارا می رویم و از کشت و برداشت گیاه اسطوخودوس (Lavender) لذت می بریم و در ابتدای پاییز راهی مزارع زیبا و رنگی کدو تنبل می شویم. هم اکنون فصل کشت و برداشت کرنبری است و بسیاری از باغ های این محصول تا پایان ماه اکتبر در حال برداشت این میوه خوردنی و خوش رنگ هستند.

یکی از این باغ ها که زیبایی بی نظیری دارد در Bala دو ساعتی شمال تورنتو واقع است. نام این مزرعهJohnston’s Cranberry Farm  است. اگر این فرصت را داشته باشید که تا پایان اکتبر به این مکان زیبا سفر کنید می توانید هم مراحل برداشت این میوه را از نزدیک ببینید، هم از محصولات ساخته شده از آن مانند شراب کرنبری و یا خود میوه تازه خریداری کرده و لذت ببرید. در عین حال به خاطر داشته باشید که این مکان یکی از بهترین مناظر پاییز را در این فصل به شما ارائه می دهد و بنابراین می توانید علاوه بر خوردن میوه خوشمزه از رنگ های زیبای پاییزی نیز استفاده کنید.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This