Select Page

مشکلات یک رستوران ویتنامی در دان تاون تورنتو

مشکلات یک رستوران ویتنامی در دان تاون تورنتو

شهروند- رستوران LAN ی رستوران ویتنامی است که در خیابان کینگ شرقی و در نزدیکی برادویو واقع شده است. غذای مرغوبی دارد و قیمت غذا در این رستوران بالاست. این رستوران مشتری های خودش را دارد و مردم آن محله به خوبی صاحب آن را می شناسند و با او صمیمی اند.

طی دو هفته اخیر اتفاق عجیبی برای این رستوران افتاده است که واکنش های فراوانی را در دنیای مجازی به همراه داشته است. برخی افراد ناشناس به صورت تلفنی سفارش غذا می دهند، اما برای تحویل گرفتن غذا و پرداخت آن به رستوران نمی آیند. این اتفاق موجب شد که صاحب رستوران در صفحه فیس بوک خود آن را مطرح کرده و از دوستدارانش تقاضای کمک کند.

رئیس صنف رستوران داران می گوید که تا کنون با چنین اتفاقی مواجه نشده است و دلیل منطقی برای آن پیدا نمی کند. هواداران این رستوران در توییتر و فیس بوک از این اتفاق بسیار ابراز ناراحتی کرده اند و نظرات خوبی درباره ی غذای این رستوران و صاحبش نوشته اند که خود باعث دلگرمی صاحب رستوران شده است.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This