Select Page

پیام تبریک نخست وزیر کانادا: برای ساختن جهانی بهتر بر ارزش های خود استوار بمانید

پیام تبریک نخست وزیر کانادا: برای ساختن جهانی بهتر بر ارزش های خود استوار بمانید

شهروند- جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، روز یکشنبه و یک روز قبل از کریسمس با پیامی ویدیویی کریسمس را به تمام کانادایی ها تبریک گفت. ترودو در پیامش بر گوناگونی های قومی در کانادا تاکید و مانند همیشه آن را نقطه ی قوتی برای کانادا برشمرد.

همچنین او از شهرت کانادایی ها در زمینه ی مهربانی، سخاوتمندی در طول سال و نه تنها در دوران تعطیلات، سخن گفت.

او در پیام خود به ۱۵۰ سالگی اتحاد کانادا اشاره کرد و از تمام مردم کانادا خواست که این همبستگی را به فال نیک گرفته و برای سال ۲۰۱۸ با انرژی مضاعف آماده شوند و به استقبال آن بروند. جاستین ترودو از مردم خواست به یکدیگر کمک کنند، ببخشند و دستی را بگیرند.

او همچنین به تاثیر کانادا و کانادایی ها بر جهان اشاره کرد و از تمام مردم خواست برای ساختن یک جهان بهتر بر ارزش های خود استوار بمانند و دست خود را برای کمک به هر طریقی به سمت افرادی که نیازمند کمک هستند دراز کنند و برای شنیدن حرف های افرادی که نیازمند شنیده شدن هستند آماده باشند. جاستین ترودو در پایان پیامش از مردم کانادا خواست همیشه به یاد مردان و زنانی باشند که به این آب و خاک و به آنها خدمت کرده اند و می کنند و برای همه مردم کانادا از طرف خودش، همسر و فرزندانش سالی سرشار از عشق، آرامش و سلامت آرزو کرد.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This