Select Page

اسامی دو بازیگر زن کانادایی در بین نامزدهای جایزه ی “امی” ۲۰۱۸

اسامی دو بازیگر زن کانادایی در بین نامزدهای جایزه ی “امی” ۲۰۱۸

شهروند- سندرا اوه (Sandra Oh) و تاتیانا ماسلانی (Tatiana Maslany)، دو بازیگر سرشناس و دوست داشتنی کانادایی، در بخش بازیگر برجسته ی زن سریال دراما، نامزد دریافت جایزه ی Emmy سال ۲۰۱۸ شده اند. سندرا اوه که در سریال های محبوب بسیاری بازی کرده است و همگان او را برای نقشش به عنوان دکتر کریستینا یانگ در سریال Grey’s Anatomy خوب به خاطر دارند، اولین زن آسیایی است که نامزد این جایزه ی مهم سریال های تلویزیونی می شود.

 

سندرا اوه این بار برای نقش ویژه و بازی برجسته اش به عنوان نقش اول دراما Killing Eve موفق به نامزدی این جایزه شده است و می گوید که برایش مهم نیست برنده باشد یا نباشد، همین که نامش در این میان است نشان از موفقیت و محبوبیت او دارد و گویای این است که تماشاگران او را دوست دارند و این سریال تجربه ی موفقی بوده است. سندرا اوه از نقش پیچیده اش بسیار خشنود است و می گوید سالهای زیادی برای تجربه ی چنین نقشی صبر کرده است.

 

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This