Select Page

اولین آزمایشگاه مهندسی کمپانی اوبر در تورنتو کانادا

اولین آزمایشگاه مهندسی کمپانی اوبر در تورنتو کانادا

شهروند- ماهها از تصادف مرگبار ماشین بدون راننده ی اوبر در آریزونای آمریکا می گذرد؛ این اتفاق نه تنها مانع ادامه ی روند تحقیقات در زمینه ی این ماشین ها نشده است بلکه دارا خسروشاهی، مدیر عامل ایرانی اوبر، اعلام کرد که برای ادامه ی تحقیقات در این زمینه اولین آزمایشگاه مهندسی خود را در تورنتو کانادا بازگشایی می کند. این آزمایشگاه قرار است با سرمایه ای ۲۰۰ میلیون دلاری طی پنج سال در تورنتوی بزرگ راه اندازی شود و ۲۰۰ الی ۵۰۰ کارمند خواهد داشت.

 

آزمایشگاه مهندسی تورنتو یکی از چهار آزمایشگاه مهندسی اوبر در سراسر جهان است. این آزمایشگاه مهندسی در زمینه ی ماشین های بدون راننده تحقیقات انجام می دهد و تمام هدفش ساخت ماشین هایی است که با کمترین میزان ریسک مسافران را در مسیرهای شهری جابجا کند. دفتر مرکزی کمپانی اوبر در سن فرانسیسکو ایالت کالیفرنیا قرار دارد. در ماه مارس یکی از این خودروهای بدون راننده ی اوبر در آریزونای امریکا با فردی ۴۹ ساله برخورد کرد؛ تصادفی که منجر به کشته شدن این فرد شد. اوبر می گوید این کارگاه مهندسی در تورنتوی بزرگ در مکانی شروع به کار خواهد کرد که از این مهم اطمینان حاصل شود هیچ خطری شهروندان را تهدید نمی کند.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This