Select Page

نگران شام شب نباشید:آنلاین بخرید، در ایستگاه قطار تحویل بگیرید

نگران شام شب نباشید:آنلاین بخرید، در ایستگاه قطار تحویل بگیرید

شهروند- در ابتدای بهار امسال، با پیاده شدن طرحی مشترک با همکاری فروشگاه زنجیره ای Loblaws   و شرکت حمل و نقل Metrolinx  ، مسافران قطارهای GO می توانند با خیال راحت مواد غذایی خود را از پنج ایستگاه قطار ویژه این کار برداشته و راهی منزل شوند. این ایستگاه های قطار عبارتند از: Bronte، Oakville،  Rouge Hill ، Whitby  و Clarkson. این طرح مشترک، که در نوع خودش در کانادا اولین است، به این شکل عمل می کند که شهروندان می توانند مواد غذایی مورد نیاز خود را، حداقل خرید ۳۰ دلار، به صورت آنلاین سفارش داده و روز بعد در هنگام سوار و یا پیاده شدن از قطارهای GO، سفارشات خود را از کیوسک های ویژه ای که در این مکان ها نصب و راه اندازی خواهد شد، تحویل بگیرند.

فروشگاه زنجیره ای Loblaws، با داشتن ۲۵۰۰ شعبه در کانادا، یکی از بزرگ ترین و پرطرفدارترین فروشگاه های مواد غذایی است و به شدت تلاش می کند تا با کمپانی آمازون در زمینه استفاده از تکنولوژی و گسترش خرید آنلاین مواد غذایی رقابت کند. کانادایی ها برخلاف مردم بسیاری از نقاط دنیا با خرید آنلاین مواد غذایی چندان میانه خوبی ندارند و این برنامه جدید با یک تیر دو نشان را می زند: هم کانادایی ها را با خرید آنلاین آشتی می دهد و هم سفر از کار به منزل را به تجربه ای دلپذیرتر تبدیل می کند. 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This