Select Page

آبجویStella Artois  شیشه ای از بازار جمع آوری می شود

آبجویStella Artois  شیشه ای از بازار جمع آوری می شود

شهروند- کمپانی سازنده ی آبجوی معروف و محبوب Stella Artois اعلام کرد که به دلیل احتمال وجود شیشه در برخی از محصولات این کمپانی اقدام به جمع آوری آنها از بازار کرده است. محصولاتی که طی این اخطاریه جمع آوری می شوند عبارتند از بسته های ۶، ۱۲، ۱۸ و ۲۴ تایی Stella Artois که بطری شیشه ای دارند و Best of Belgium که در کانادا و آمریکا به فروش می رسند.

این جمع آوری همچنین شامل بسته های ۶ و ۱۲ تایی Stella Artois Legere می شود که تنها در ایالات متحده آمریکا به فروش می رسد. محصولاتی که از بازار جمع آوری می شوند دارای کدهای ۴۹، ۵۲ و ۵۵ هستند و تاریخ مصرف آنها بین ۱۳ فوریه ۲۰۱۸ تا ۲ فوریه ۲۰۱۹ است. از مشتریان خواسته شده است تا در صورت داشتن چنین بسته هایی آنها را تحویل داده و پول خود را پس بگیرند.

گفته میشود احتمال دارد به دلیل مشکلات فنی تولید شیشه های این محصولات در هنگام باز کردن در محصول تکه ای شیشه از لبه ی آن جدا شده و به داخل بطری بیفتد.

تا کنون جراحتی ناشی از این اتفاق گزارش نشده است و این کمپانی در تلاش است تا هرچه سریع تر این نقص را برطرف کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This