Select Page

دسترسی آسان به یکی از پارک های زیبای تورنتو از تاریخ ۶ ماه مه

دسترسی آسان به یکی از پارک های زیبای تورنتو از تاریخ ۶ ماه مه

شهروند- پارک بلوفر در اسکاربورو یکی از جاذبه های دیدنی تورنتو در فصل تابستان است. جان توری، شهردار تورنتو، اعلام کرد که از تاریخ ۶ می اتوبوس تی تی سی ۱۷۵ از ایستگاه کندی راه اندازی می شود و این اتوبوس دسترسی مردم تورنتو را به این پارک زیبا آسان تر می کند.

بسیاری از مردم تورنتو بویژه تازه واردان نمی دانند که اصلا چنین پارکی وجود دارد و بسیاری که از وجود آن آگاهند نمی دانند چگونه به آن  دسترسی داشته باشند. جان توری می گوید که امیدوار است تا استفاده از این خط ویژه ی تی تی سی باعث شود افراد بیشتری در تابستان امسال به این مکان زیبا و بکر رفته و از جاذبه های طبیعی آن بهره مند شوند.

پارک Blufferیکی از زیباترین و بکرترین جاذبه های طبیعی تورنتو است.

اتوبوس شماره ی ۱۷۵ TTC از ایستگاه کندی هر ۱۵ دقیقه یک بار ، از ۸ صبح تا ۱۰ شب و تا تاریخ ۶ ام ماه اکتبر،  راهی این پارک می شود و دو ایستگاه در پارک وجود دارد یکی در ابتدای ورود به پارک و دیگری در نزدیکی ساحل.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This