Select Page

خواستگاری برای اولین بار در مراسم اهدای جایزه ی امی

خواستگاری برای اولین بار در مراسم اهدای جایزه ی امی

شهروند- مراسم اهدای جایزه ی امی دوشنبه ۱۷ ام سپتامبر ساعت ۸ شب به وقت محلی در سالن نمایش مایکروسافت واقع در شهر لس آنجلس برگزار شد. این مراسم امسال با اتفاقی بی نظیر همراه بود که ارزشش را چندین برابر کرد. امسال برای اولین بار طی اهدای جوایز بر روی صحن اصلی، یک کارگردان از دوست دخترش در مقابل تمام حاضران خواستگاری کرد.

 

گلن ویس (Glenn Weiss) که برای دریافت جایزه اش به عنوان بهترین کارگردان در بخش های مختلف به روی صحنه رفته بود بعد از تشکر و در ضمن سخنرانی به ناگهان موضوع صحبت را به دوست دخترش جان اسوندسون (Jan Svendsen)  کشاند و اعلام کرد که دلش نمی خواهد به کسی بگوید جان اسوندسون دوست دخترش است، زیرا از این به بعد دلش می خواهد همسرش باشد!

این خواستگاری همه حضار را شوکه کرد و جان نیز که در مراسم حضور داشت برای گفتن بله به روی صحنه رفت. گلن ویس زانو زد و انگشتری ازدواج مادرش را به دستان جان کرد و بعد از دریافت بله و بوسه عاشقانه صحنه را به همراه جان ترک کرد. جان اعلام کرد که اصلا انتظار همچنین اتفاقی را نداشت و بسیار هیجان زده و شگفت زده است. گلن ویس ۵۷ سال دارد و دو دختر دارد. جان نیز دارای سه فرزند دختر است. این زوج در سال ۲۰۰۱ ضمن یک پروژه کاری Tonys  با یکدیگر دیدار کردند.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This