Select Page

مدیر عامل جنرال موتورز کانادا: ماشین الکترونیک در انتاریو تولید نخواهد شد

مدیر عامل جنرال موتورز کانادا: ماشین الکترونیک در انتاریو تولید نخواهد شد

شهروند- تراویس هستر (Travis Hester)، مدیر عامل جنرال موتورز کانادا، اعلام کرد که از سال ۲۰۱۹، احتمالا از پاییز، هیچ خودرویی، اعم از عادی و الکترونیکی، در کارخانه ی اشاوا واقع در انتاریو تولید نخواهد شد. تراویس هستر استرالیایی است و تنها هشت ماه است که شغل خود را به عنوان مدیر عامل جنرال موتورز در کانادا شروع کرده است. در جواب به اینکه آیا درهنگام تحویل گرفتن شغل می دانست که جنرال موتورز قصد دارد کارخانه ی انتاریو رو تعطیل کند می گوید که این تصمیم در دیترویت آمریکا گرفته شده است و پاییز به کانادا اعلام شده است.

 

هستر هم اکنون باید پاسخگوی ۲۵۰۰ کارمندی باشد که شغلشان را از دست خواهند داد. اتحادیه ی این کارمندان در حال تلاش است تا مانع از توقف تولیدات در این کارخانه شود که دهها سال است یکی از منابع اصلی درآمدزایی برای مردم این شهر در انتاریو بوده است. اما هستر می گوید جنرال موتورز تصمیم نهایی اش را گرفته است و هیچ فشار دولتی مانع از اجرای این تصمیم نخواهد شد و این تصمیم به صورت واضح برای داگ فورد نخست وزیر انتاریو و جاستین ترودو نخست وزیر کانادا توضیح داده شده است. البته هستر می گوید جنرال موتورز مشاغل دیگری در کانادا خواهد داشت اما قطعا در بخش تولیدی نخواهد بود.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This