“۵۰ رمان برتر قرن بیستم” کتابی برای یکبار یا دوبار خواندن نیست، بلکه مرجعی است که می تواند دوستداران ادبیات دا انتخابی تصادفی و بنیادگرفته از سلیقه فردی نویسنده آلمانی کتاب نیست، بلکه گزینشی مورد تایید و تاکید بهترین کارشناسان ادبیات جهان است.

بی گمان، شما به عنوان خواننده این کتاب، تاکنون بسیاری از رمان‌های معروف معرفی شده در این مجموعه را دست کم یکبار خوانده اید و با برخی از نویسندگانی که در اینجا معرفی شده اند، پیشاپیش آشنائی دارید، اما کمتر فرصت یافته اید که ضمن مرور آنچه از این نویسندگان خوانده اید، در یک مجموعه واحد با زندگی و افکار آن ها نیز آشنا شوید.

رحمت بنی اسدی، روزنامه نگار قدیمی و پژوهشگر پرتلاش ادبیات، با گزینش این کتاب و ترجمه آن به زبان فارسی، این امکانات را برای ما فراهم آورده است. او با این کار، خود را در ردیف و جایگاه همان کارشناسان ادبیات جهان قرار داده است که بر اهمیت گزینش ۵۰ رمان برتر قرن بیستم جهان و انتشار آن ها در یک مجموعه، تاکید ورزیده اند.

کتاب ۵۰ رمان برتر جهان تاکنون به ده ها زبان زنده دنیا ترجمه شد، اما آثار برتر بسیاری از نویسندگان معرفی شده در این کتاب هنوز به بازار کتاب ایران راه نیافته اند. شاید همین کتاب راهنمای خوبی برای مترجمان ایرانی باشد تا کارهای ارزشمند دیگری را برای ترجمه برگزینند و در اختیار دوستداران ایرانی ادبیات داستانی قرار دهند.

برای تهیه این کتاب که ۳۵۰ صفحه دارد، می توانید به یکی از آدرس های زیر مراجعه و کتاب را تهیه کنید.

قیمت کتاب ۲۲ دلار آمریکا در سراسر دنیا است.

دوستانی که در ایران هستند و مایل به خرید کتاب، می توانند با ارسال ایمیل به نشر آفتاب، از نحوه ی پرداخت پول که کمک به خانواده های تک سرپرست است، راهنمایی شوند.

قیمت کتاب در ایران ۱۸ هزار تومان است.

آدرس پست الکترونیکی نشر آفتاب

info@aftab.pub

aftab.publication@gmail.com

آدرس سایت لولو، توزیع کننده کتاب در سراسر جهان

http://www.lulu.com/shop/rahmat-bani-asadi-and-joachim-scholl/the-fifty-greatest-novels-of-the-twentieth-century/paperback/product-23991802.html

آدرس سایت نشر آفتاب

http://aftab.opersian.com/

شناسنامه کتاب

نام کتاب: پنجاه رمان برتر جهان در سده‌ی بیستم

نوع ادبی: پژوهش ادبی

نویسنده: یواخیم شول

مترجم: رحمت بنی‌اسدی

نوبت چاپ: چاپ اول / ۱۳۹۷

صفحه‌آرایی: مهتاب محمدی

طرح روی جلد: نادیا ویشنوسکا

ناشر: نشر آفتاب

شابک: ۹-۳۸۷۰۶-۳۵۹-۰-۹۷۸