آیا ریسک های مربوط به بازنشستگی را می دانید؟ آیا برای آنها آماده هستید؟ شما می خواهید کارهایی که علاقمند هستید را پس از بازنشستگی انجام دهید اما در عین حال نگران حفظ پس اندازتان هستید.

با انتخاب و افتتاح حساب پس انداز بازنشستگی نزد شرکت بیمه نیازی به نگرانی نیست و می توانید بازنشستگی ای داشته باشید که درآمد آن بازنشستگی در تمام زندگی تان تضمین شده است، بدین معنی که درآمدتان هرگز پایین نمی رود و حتی ممکن است افزایش یابد.

درآمد شما بر اساس سن شما در زمان اولین برداشت محاسبه می شود. سن شما تعیین می کند که هر سال، چه درصدی از ارزش حفظ شده قراردادتان را می توانید  برداشت کنید. پس این مسئله حتی در صورت رکود  بازار، ربطی به طول عمر شما ندارد و شما می توانید همان مقدار را هر ساله برداشت کنید.

در صورت وقوع فوت، وارث از پیش تعیین شده توسط شما، دریافت کننده سود و سرمایه شما به همان میزان ارزش تضمین شده قراردادتان است. به این معنی که وارث شما، دریافت کننده حداقل ۱۰۰ درصد سپرده های شما، منهای مبالغی  که در هر برداشت شما داشتید، خواهد بود و صرفنظر از رکود بازار به درآمد بازنشستگی خود می رسید 

امید به زندگی طولانی تر 

 لذا شما نیاز به برنامه ای برای داشتن یک بازنشستگی طولانی تر از والدینتان دارید، زوجینی که هم اکنون ۶۰ سال دارند شانس ۵۰-۵۰ دارند که یکی از زوجین تا سن ۹۲ سالگی زندگی خواهد کرد.

رکود بازار     

با نزدیک شدن به دوران بازنشستگی شما نیاز خواهید داشت که با محافظت از سرمایه گذارهایتان از خسارات جلوگیری کنید. افت بازار می تواند پس اندازهای شما را از بین برده یا شما را مجبور کند که مقدار بسیار کمی را بتوانید حفظ کنید.

هزینه های بالای زندگی 

شما نیاز خواهید داشت که مطمئن شوید درآمدتان به اندازه کافی در دوران بازنشستگی افزایش می یابد که با وجود تورم از کاهش قدرت خرید شما جلوگیری شود.

دردسرهای املاک

ثابت شده که تسویه املاک می تواند کاری پیچیده، زمانبر برای عزیزانتان باشد. اما با داشتن یک برنامه مناسب می توانید از برخی مشکلات و همچنین از پرداخت های سنگین دستمزد پیش گیری کنید.

به طور خلاصه، با انتخاب و افتتاح حساب پس انداز بازنشستگی نزد شرکت بیمه، بدون در نظر گرفتن مدت عمر شما، اجازه حفظ کارهایی که علاقمند هستید را حتی در صورت رکود بازار، می دهد.

درآمد بازنشستگی شما برای کل طول عمرتان تضمین شده و حتی در صورت سر رسید آغاز مجدد و حق الامتیاز افزایش می یابد. این مدل حساب سرمایه گذاری تنها در شرکت های بیمه وجود دارد و در بانک ها عرضه نمی شود.

ترجمه و منابع    www.cover4u.ca  

از خوانندگان و علاقمندان دعوت  به عمل می آوریم که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱  و news@insufin.com   جوابگوی سئوالات شما عزیزان می باشد. از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ و رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

    www.insufin.com  www.sherkatebimeh.com

www.youtube.com/sherkatbimeh   www.facebook.com/Insufin