Mohammad-Rahimian

بیمه عمر سرمایه گذاری نه تنها بیمه عمر شما را پوشش می دهد، بلکه می توانید سپرده بدون مالیات خود را افزایش دهید.

شما می توانید پس اندازهای خود را اندوخته و در یک مالیات محافظت شده افزایش دهید.

 

آیا فرد واجد شرایطی هستم؟

اگر شهروند کانادا هستید و معیارهای بیمه شدن را دارید، واجد شرایط می باشید. بر اساس سن تان، مقدار بیمه که می خواهید داشته باشید، سبک زندگی تان و تاریخچه پزشکی و خانواده تان تعیین خواهید شد که شما بیمه شدنی هستید یا نه.

مقدار بیمه من چقدر باید باشد؟

مقدار بیمه ای که باید داشته باشید بستگی به نیاز شما دارد.

کدام نوع از بیمه مناسب من است؟ چه نوع از برگشت مالی ای را باید انتظار داشته باشم؟

طرح بیمه فوق تعدادی از انواع سرمایه گذاری را پیشنهاد می دهد که در صورتی که بخواهید در یک مالیات محافظت شده سرمایه گذاری و پس انداز کنید، یک حق امتیاز واقعی محسوب می شود. مشاور مالی شما می تواند کمک کند تا تصمیم بگیرید که چگونه بر اساس نمودار سرمایه گذارتان، سرمایه گذاری کنید.

برگشت مالی شما بر اساس نوع سرمایه گذاری انتخابی شما خواهد بود.

 

قیمتش چند است؟

حق بیمه بر اساس موارد زیر محاسبه می شود:

ـ سن؛

ـ جنسیت؛

ـ سیگاری بودن یا نبودن شما؛

ـ مقدار بیمه و نوع پوشش انتخابی شما.

قیمت بیمه از یک فرد به فرد دیگر متفاوت است. مشاور مالی شما بهترین شخص برای کمک به نیازهای مالی تان است و قیمت بیمه شما را محاسبه می کند.

 

آیا می توانم به پس اندازهای بیمه سرمایه گذاری ام دسترسی داشته باشم؟

شما می توانید از آن مبالغ در برنامه ریزی مالی هر زمان و هر طور که می خواهید، استفاده کنید (البته تحت شرایط خاص). برای مثال، می توان از این مبالغ به عنوان تضمین وام استفاده کرد.

در زمان وقوع ناتوانی ناشی از یک بیماری وخیم یا از دست دادن استقلال، پرداخت مقرری سالیانه ناتوانی به شما اجازه دسترسی به مبالغ انباشته شده بدون تاثیر مالیات را می دهد.

 

در صورت تغییر نیازها می توانم تغییراتی در قرارداد بیمه نامه ام بدهم؟

بله، شما می توانید. پوشش بیمه شما می تواند بر اساس نیازهای جدید شما تغییر کند. مشاور مالی می تواند به شما برای تصمیم گیری در مورد تغییرات بر اساس نیازهایتان کمک کرده و در عین حال شما را مطمئن سازد که هنوز پوشش بیمه ای خود را دارید.

اگر بخواهیم از اعداد و محاسبه میزان بیمه عمر خارج شویم به قسمتی بسیار عمیقتر می رسیم. آنجا که در ماندن و نماندنمان حس عشق به بازماندگان، دلیل اصلی گرفتن این بیمه به شمار می آید. بد نیست همه ما یک بار از خود بپرسیم: پس از ما عزیزانمان چگونه زندگی خواهند کرد؟ شما به چه پاسخی رسیده اید؟

اگر جوان هستیم بهتر است بدانیم که درست در سنی هستیم که به دلیل جوانی و سلامتی می توانیم با قیمتی بسیار پایین، یک عمر، خود را بیمه کنیم. اگر فرزند جوانی داریم یادآوری اخذ بیمه عمر به او، کمک بزرگی به آینده وی خواهد بود. ما علاوه بر تربیت و فراهم کردن وضعیت مناسب مالی فرزندانمان، بهتر است آینده نگری را به وی بیاموزیم.

شرکت بیمه رحیمیان Insufin از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می آورد که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند.

مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصان مربوطه نمی شود.

پرسش های خود را در زمینه طرح و برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری و بیمه های مختلف از طریق ایمیل   news@insufin.com   مطرح کنید.

به وب لاگ ما سر بزنید www.cover4u.ca

www.youtube.com/sherkatbimeh

https:www.facebook.com/Insufin

محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت ۲۰۶۵۸۱۷ است.