چه کارهایی انجام دادیم و چه کارهایی در دست انجام داریم؟

۱) بیمه های مسافرتی:

الف ـ بیمه های پزشکی ورود به کانادا: ویزیتور، اجازه کار، دانشجویی( تحصیلی)، ویزا، Single Trip، Super Visa، tripMultiple

ب ـ بیمه های خروج از استان و کشور، ابطال پرواز، مفقود شدن چمدان

insurance

۲) بیماری های خاص:

ارایه انواع و اقسام بیمه های بیماری های خاص از ترم۵ سال، ۱۰ ساله تا ۱۰۰ سالگی با امکان انتخاب برگشت پول و همچنین  مدل پرداخت سریع ، از ۳ تا ۳۲  بیماری ( با توجه به شرایط سنی) و از ۲۵ هزار تا ۲ میلیون دلار معاف از مالیات در صورت تشخیص بیماری مندرج در بیمه نامه.

۳) بیمه های ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه:

قابل ارائه به افراد از ۱۸ تا ۸۰ سالگی و واجد شرایط دریافت بیمه تا ۱۰۰ سالگی که می توانند از پوشش تمام عمر این بیمه استفاده کنند و میزان پوشش آن از ۱۰۰۰ تا ۸۵۰۰ دلار و معاف از مالیات می باشد. قابل توجه اینکه در صورت خرید زوجین به هر کدام ۱۰ درصد تخفیف داده می شود،که در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه پرداخت می شود.

۴) بیمه عمر:

به صورت کوتاه مدت و دائمی و سرمایه گذاری:

قابلیت اخذ تا مبلغ۱۰میلیون دلار و حتا بیشتر، با ویژگی عوض کردن نام وارث در طول زمان قرارداد و مواردی نظیر اخذ وام و گرو گذاشتن بیمه عمر نزد بانک. بیمه  عمر،  پس از فوت یکی از مطمئن ترین شرایط زندگی بیمه شونده را برای بازماندگان فراهم می آورد.

۵) بیمه های تکمیلی دارو و دندان:

با قابلیت پوشش های متفاوتی از دارو با هر سنی، حتا داروی باروری و جلوگیری با درصد مشارکت مختلف و همچنین پرداخت هزینه های دندانپزشکی تا سقف مبلغ قرارداد و تنوع پوشش طبق بیمه نامه، پوشش چشم پزشکی عینک –کانتکت لنز – فریم –آپتومتریست با برخورداری تخفیف ۲۰ درصد از همکاران چشم پزشکی (PVS) پوشش های فیزیوتراپی – ماساژتراپی – کایروپراکتر، کفش طبی – کفی کفش طبی – آمبولانس و آزمایشاتی که بیمه اجتماعی استان پوشش نمی دهد (OHIP).

۶) سرمایه گذاری:

 RRSP- RESP-RSP-TFSA و سپرده های سرمایه گذاری تضمینی در قالب شرکت بیمه.

سرمایه گذاری های ذکر شده، هر یک با توجه به شرایط مالی و وضعیت زندگی افراد می تواند در نقاط حساس زندگی کمک بزرگی باشد.

از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می آوریم که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصان مربوطه نمی شود.

پرسش های خود را در زمینه طرح و برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری و بیمه های مختلف از طریق ایمیل مطرح کنید.

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱ جوابگوی سئوالات شما عزیزان می باشد.از شما علاقمندان رادیو و تلویزیون دعوت می شود بیننده برنامه ما درسراسر دنیا از کانال تصویر ایران دوشنبه ها ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو باشید.

از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ ورسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید:

 www.insufin.com

www.facebook.com/Insufin