Select Page

ترسناک ترین شغل در تورنتو

ترسناک ترین شغل در تورنتو

شهروند- شاید برای شما هم جالب و هم عجیب به نظر بیاید و یا شاید تا کنون به آن فکر نکرده باشید، اما نگهداری از CN Tower ترسناک ترین شغل در تورنتو است. برای بسیاری از ما که بازدیدکنندگان از بناهای شهری هستیم شاید دانستن این نکته جالب باشد که CN Tower 41 سال دارد و تا سال ۲۰۰۷ و قبل از ساخته شدن برج خلیفا در دوبی بلندترین برج در دنیا به حساب می رفت. این برج سرپا ماندن خود را مدیون پرسنلی متشکل از مهندسان و افراد شاغل در بخش خدماتی است که در ارتفاع ۱۸۱۵.۳ پایی سوار بر تجهیزات ویژه ای، از بخش های مختلف این بنا نگهداری کرده و تمام دقت لازم را به کار می برند تا CN Tower به شکل زیبای امروزی اش زینت بخش شهر ما تورنتو باشد.

کار این کارکنان بسیار سخت و دقیق و خطرناک است و باید تمامی جنبه های تاسیساتی و برقی و سازه ای این بنا را مداوم زیر نظر داشته باشند و از هرگونه خطری جلوگیری به عمل بیاورند و چراغ های زیبای آن را برای مراسم ویژه و برای روشنی بخشیدن به شب های زیبای شهر ما روشن نگه دارند.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This