Select Page

آلیشا کارا ، خواننده کانادایی برنده جایزه Grammy

آلیشا کارا ، خواننده کانادایی برنده جایزه  Grammy

شهروند- آلیشا کارا، خواننده کانادایی توانست روز یک شنبه در مراسم Grammy برای اولین بار جایزه ی “بهترین هنرمند جدید” را از آن خود کند. قبل از او خوانندگان دیگری مانند دریک، الانیس موریست و جاستین بیبر قبلا نامزد دریافت این جایزه شده بودند، اما هیچکدام نتوانسته بودند این جایزه را به کانادا بیاورند. آلیشا ۲۱ سال دارد و متولد شهر برمپتون در استان انتاریو است. او می گوید که از کودکی رویای بردن جایزه ی Grammy را داشته است و ضمن سخنرانی دریافت جایزه اش از مردم جهان خواست تا هنرمند و هنر واقعی را تشویق و حمایت کنند. ترانه معروف او با نام ۱-۸۰۰-۲۷۳-۸۲۵۵ شهرت بسیاری زیادی پیدا کرده و به عنوان ترانه ی پیشگیری از خودکشی معروف شده است.

جایزه ی “بهترین هنرمند جدید” از سال ۱۹۵۹ شروع شده است و تاکنون هیچ هنرمند کانادایی نتوانسته بود آن را دریافت کند و بهمین لحاظ این خبر واکنش ها و حواشی زیادی به همراه داشت و بسیاری آن را جایزه ای سیاسی خوانده بودند.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This