یکی از مواردی که در دنیای امروز در فضای آنلاین بررسی می شود، اخبار بهداشت و متخصصان پزشکی است.

آیا شما زمانی که به پزشک نیاز دارید سراغ اینترنت رفته و وب سایت هایی که  متخصصان پزشکی را رتبه بندی و ارزیابی می کنند، جستجو می کنید؟

 Best Doctorsیک سازمان ثبت شده بین المللی است که در همه ی کشورها از جمله کانادا وجود دارد.

Best Doctors در سال ۱۹۸۹ بوسیله Harvard Medical School Physicians   تاسیس شد و در دنیا ۴۰میلیون نفر عضو دارد.

شبکهBest Doctors  با بیش از ۲۰ سال سابقه، بیش از ۵۰۰۰۰ دکتر و ۴۵۰ متخصص در سراسر دنیا دارد و شما می توانید عضو Best Doctors  شوید.

جهت اطلاعات بیشتر در کانادا می توانید با شماره ۷۱۸۸-۳۹۶-۸۵۵ -۱ تماس بگیرید.

 

Best Doctors Canada, Inc.

۱۴۵ King Street West

Suite 700

Toronto ON M5H 1J8

 

یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان می دهد که حدود دو سوم مردم ایالات متحده با سایتهای مربوط به رتبه بندی پزشکان آشنا هستند. در این تحقیق،  مردان و زنان سنین بین ۱۸ تا ۶۰ سال و بالاتر که یک پرسشنامه آنلاین  online در ۲۰۱۲ را پر کردند را در بر می گیرد.

پاسخ دهندگان اظهار کردند که آنها با سایر سایت های رتبه بندی مثلن  رتبه بندی  ماشین و مسایل غیر پزشکی بیشتر آشنایی دارند، اما ۵۹% بیان کردند که جستجوی به صورت  آنلاین بازبینی پزشکان، نکته بسیار مهم در هنگام انتخاب پزشک می باشد.

در بین افرادی که سایت ارزیابی یک پزشک را در سال گذشته بررسی کرده اند،  ۳۵% اظهار داشتند که آنها یک پزشک را بر اساس رتبه بندی خوبی که در سایتها داشته انتخاب کرده و ۳۷% گفتند که بر همین اساس از انتخاب پزشکی که رتبه ضعیفی داشته، امتناع کرده اند.

البته همه افراد از جستجوی آنلاین استفاده نمی کنند. برای مثال، از بین افرادی که از این روش استفاده نمی کنند، گزارش شده که ۴۳% به اطلاعات موجود در اینترنت اعتماد ندارند .

به طور کل، بیماران اهمیت بیشتری برای سایر معیارها از جمله میزان تجربه و صحبت شفاهی افراد قایلند که تقریبن ۹۰% اذعان می دارند که در بیشتر موارد ، بیمه سلامتی عاملی است که انتخاب پزشک را تعیین می کند.

میلیونها مشتری اطلاعات مربوط به سلامتی را از مجلات، تلویزیون یا اینترنت، دریافت می کنند. برخی از این اطلاعات قابل اعتماد و به روز است و برخی از آنها نیست. شما چطور اطلاعات خوب را از بد تشخیص می دهید؟

اول از همه، به منبع اطلاعات توجه کنید. اگر شما از اینترنت استفاده می کنید صفحه “درباره ما” را جستجو کنید و توجه کنید که گرداننده سایت چه کسی است، به دولت مربوط است یا  دانشگاه، یک سازمان سلامتی، یک بیمارستان و یا یک شرکت؟ بر کیفیتش متمرکز شوید. شما نیاز به اطلاعات غیر مغرضانه و به روز بر اساس جستجوی مجدد دارید.

همگی ما خواهان بیمه سلامت با بالاترین کیفیت هستیم، اما انتخاب آن دشوار است.  موارد زیادی برای توجه وجود دارد از جمله بیمه سلامت شما چه مواردی را شامل می شود؟

  Best Doctors یکی دیگر از مواردی است که امکان تشخیص، مشاوره، معالجه و انتخاب را به فرد نیازمند می دهد این امکان در بیمه هایی نظیر بیمه های تکمیلی و بیمه های بیماری های سخت وجود دارد.

* اقتباس   www.cover4u.ca

از خوانندگان و علاقمندان دعوت  به عمل می آوریم که تجربه  های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصان مربوطه نمی شود.

پرسش های خود را در زمینه طرح و برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری و بیمه های مختلف از طریق ایمیل مطرح کنید.

news@insufin.com

از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ و رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید:

www.insufin.com