Select Page

لغو کنسرت تاروپود در تورنتو

لغو کنسرت تاروپود در تورنتو

 

دوستان، هموطنان و علاقمندان به موسیقی،

در ادامه ی تور کانادایی پروژه ی موسیقایی “تار و پود” در شهر تورنتو، در خدمت شما هستیم و هفته گذشته را نیز با دو اجرای خوب و خوش استقبال در شهرهای آتاوا و مونترال پشت سر گذاشتیم. طی دو روز گذشته در مذاکراتی که با “برگزارکننده ی کنسرت تورنتو” داشتیم، دریافتیم که ایشان قصد انجام دادن وظایف مقرر در قرارداد را ندارد.

من به عنوان آهنگساز “تار و پود” و اعضای گروه، با شوق دیدار شنوندگان مان و اجرای این اثر، فرسنگ ها راه را با صرف وقت و هزینه ی بسیار پشت سر گذاشتیم و اکنون آماده ی اجرا هستیم. نقض حقوق ما در قرارداد از طرف برگزارکننده و نادیده گرفتن حضور ما به عنوان مهمان فرهنگی، موجب تاسف و تاثر ماست.

عدم کفایت و انجام تعهدات مقرر از جانب برگزارکننده، ما را بر آن می دارد که به احترام هنر موسیقی و برای سربلندی هنرمند، تا انجام نشدن تمامی حقوق ذکر شده در قرارداد از انجام این کنسرت معذور باشیم.

شایان ذکر است که مشتاقانه برای اجرای کنسرت واترلو در روز بیست و چهارم سپتامبر لحظه شماری می کنیم و منتظر دیدارتان هستیم.

حمید متبسم و

مهدیه محمدخانی/سمیرا گلباز/بهار مدیری/بهنام معصومی/ارسلان علیزاده

 

تورنتو ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۷

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

۱ Comment

  1. بسیار ناراحت کننده است. در حالیکه تمام خبر ها از کنسرت اتاوا و مونترال مثبت و امیدوار کننده بودند چه عاملی می توانست موجب به شکست انجامیدن این برنامه در تورنتو باشد؟ از برگزارکننده محترم انتظار می رود توضیح بدهند.

    Reply

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This