چه کارهایی برای سال ۲۰۱۹ در دست انجام دارید؟

برنامه ریزی مالی و اختیار کردن پوشش بیمه از مواردی است که در دنیای امروز نمی توان نیاز آن را نادیده گرفت.

۱بیمه های مسافرتی

الف- بیمه های پزشکی ورود به کانادا:

ویزیتور، اجازه کار، دانشجویی( تحصیلی)، ویزا ، Single  Trip، Super Visa،  trip Multiple

ب- بیمه های خروج از استان و کشور، ابطال پرواز، مفقود شدن چمدان

۲- بیماری های خاص

ارائه انواع و اقسام بیمه های بیماری های خاص از ترم ۵ ساله- ۱۰ ساله تا ۱۰۰ سالگی با امکان انتخاب برگشت پول و همچنین  مدل پرداخت سریع ، از ۳ تا ۳۲  بیماری (با توجه به شرایط سنی) و از ۲۵ هزار تا ۲ میلیون دلار معاف از مالیات در صورت تشخیص بیماری مندرج در بیمه نامه. 

۳- بیمه های ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه

قابل ارائه به افراد ا واجد شرایط دریافت بیمه تا ۱۰۰ سالگی که می تواننداز پوشش  ناتوانی به طور مستقل، به صور مختلف  و یا ترکیبی از بیمه  عمر و  این بیمه  استفاده کنند و میزان پوشش آن بستگی به مقداربیمه عمر داشته و معاف از مالیات می باشد.

۴- بیمه عمر

به صورت کوتاه مدت و دائمی و سرمایه گذاری:

قابلیت اخذ تا مبلغ ۱۰ میلیون دلار و حتا بیشتر، با ویژگی عوض کردن نام وارث در طول زمان قرارداد و مواردی نظیر اخذ وام و گرو گذاشتن بیمه عمر نزد بانک.بیمه  عمر یکی از مطمئن ترین شرایط زندگیپس از فوت بیمه شونده را برای بازماندگان او فراهم می آورد.

۵– بیمه های تکمیلی دارو و دندان

با قابلیت پوشش های متفاوتی از دارو با هر سنی، حتا داروی باروری و جلوگیریبا درصد مشارکت مختلف و همچنین پرداخت هزینه های دندانپزشکی تا سقف مبلغ قرارداد و تنو ع پوشش طبق بیمه نامه، پوشش چشم پزشکی،عینک ،کانتکت لنز، فریم ، آپتومتریست با برخورداری تخفیف ۲۰ درصد از همکاران چشم پزشکی (PVS) پوششهای فیزیوتراپی، ماساژتراپی،کایروپراکتر، کفش طبی،کفی کفش طبی، آمبولانس و آزمایشاتی که بیمه اجتماعی استان پوشش نمی دهد (GHIP).

۶- سرمایه گذاری:

 RRSP- RESP-RSP-TFSA   و سپرده های سرمایه گذاری تضمینی در قالب شرکت بیمه.

سرمایه گذاری های ذکر شده، هر یک با توجه به شرایط مالی و وضعیت زندگیافراد می تواند در نقاط حساس زندگی کمک بزرگی باشد. هر ساله افراد بیشتری در لیستاخذ کنندگان بیمه قرار می گیرند ولی باید گفت هنوز تا درک نیاز واقعی آن به صورت همگانی، مسافتی طولانی مانده است.

تلاش برای اطلاع رسانی در خصوص بیمه ها همچنان ادامه خواهد داشت تا روزی که شرکت بیمه شاهد ورود فردی،  پس از وقوع رویدادی ناگوار برای اخذ بیمه نباشد. تا زمانی که مسافری بدون بیمه، سفرش را به خاطره ای تلخ مبدل نکند، تا زمانی که فوت نتواند بازماندگان خانواده ای را از نظرمالی به مشکل بکشاند و تا سالی که در آن بیماران بیماری های خاص با کمال آرامش ازجهت مالی، بتوانند به زندگی و درمانشان بپردازند.

از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می آوریم که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

شماره تماس شرکت ۹۰۵۳۷۰۰۰۱۱  و news@insufin.com   جوابگوی سئوالات شما عزیزان می باشد. از طریق وبسایت های شرکت و همچنین وبلاگ و رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

    www.insufin.com  www.sherkatebimeh.com

www.youtube.com/sherkatbimeh   www.facebook.com/Insufin