دکترحسین روازاده، نماد شارلاتانیسم پزشکی د رایران، که به هنگام شیوع کرونا در میهنمان مردم را تشویق می کرد از خانه ها بیرون بیایند، به زیارت بروند ، روبوسی کنند، دست بدهند و… ، و نیز فرموده بود ” کرونا” را فرستاده اند تا دین امثال او را بگیرند،(۱)  با صدور نسخه ای راه پیشگیری و درمان این بیماری را اعلام کرد!!

از راست- آخوند عباس تبریزیان- حسین روازاده- آخوند سید حسن ضیائی- علی اکبر رائفی پور

این جانور موذی از تریبون های رنگارنگ اش  اعلام کرده است که “روغن حنظل” یا همان “هندوانۀ ابوجهل” داروی پیشگیری و درمان کروناست: “اگر افراد قطره حنظل را در گوش‌هایشان بریزند هیچ جاندار موذی وارد فضای گوش و حلق و بینی نمی‌شود”.(۲) ایشان تجویز کرده اند برای پیشگیری صبح ها قبل از بیرون رفتن از خانه قطره حنظل توی گوش بریزید، و اگر مبتلا به بیماری کرونا شدید شب ها هم مصرف روغن حنظل را تکرار کنید. وی ادعا کرده است که قطره حنظل ویروس کرونا را می کشد و حتی کسی که مبتلا به کرونا شده باشد و قطره حنظل دو بار در روز استفاده کند بیماری اش قابل انتقال نخواهد بود و…(۳)

شارلاتان هائی همچون روازاده، آخوند تبریزیان (۴) و جاندار موذی دیگری مثل رائفی پور(۵) وآخوند سید حسن ضیائی ، که  “شلغم بُخار پز مخلوط با عسل طبیعی بین روز و عصر”(۶) را داروی پیشگیری و درمان کرونا معرفی کرده است ، و نیزدیگر دارو دسته های شارلاتانیسم طب اسلامی بربستر فاجعه ای که ایران و جهان را در خود فرو برده،  با تجویزهای عوامفریبانه به کسب و کاری پُررونق مشغول اند.

روی همین یک نمونه  مصرف روغن “هندوانه ابوجهل” اگر مکث کنیم یکی از صدها کثافتکاری این حضرات و شارلاتانیسم مجرم را  می توان دید. قاطعیت در تجویز یک گیاه نیمه سمی در رابطه با پیشگیری و درمان یک بیماری مسری، شایع و مرگبار، آنهم با توضیح های این فرد، دستاوردی جز گسترش هرچه بیشتر بیماری نخواهد داشت.

او ضمن تجویز و توصیه هایش اصل مهم و اساسی “قرنطینه” شدن در این شرایط و ماندن درخانه و پرهیز از تجمع را نفی می کند. امپراطوری “طب سیاسی – ایدئولوژیک اسلامی” در کنار “طبابت مرگبارِ اسلامی” با تولید روغن حنظل، روغن زالو، بسته های کوچک واجبی، روغن بنفشه و سرگین و پشگل ماچه الاغ (عنبرنسارا) در سرزمین جهل زده،  هم جنایت می کند و هم پول پارو می کند. امروز روغن های حنظل ساخت “لابراتورهای” امثال روازاده و تبریزیان و ضیائی و مشابهین، با اتکا به دستورات طبی و علمیِ امام صادق و امام رضا و امام موسی کاظم و “الاصول من الکافیِ شیخ کلینی” و حلیته المتقین علامه مجلسی و کتاب اصول علم ارمل و اسطرلاب از حضرت دانیال نبی وسّرالجوشن الکبیر از سلطان نبیل الفلکی و…بازار سیاه پیدا کرده اند. امپراطوری “طب قرآنی و اسلامی” بیش از گذشته نشان داده است که  چیزی که برایش مهم نیست سلامت و جان مردم است.  

حنظل یا “تلخک” که از”سموم قتاله” خوانده شده، یک گیاه نیمه سمی ست که در طب سنتی و بومی با احتیاط از آن استفاده شده است. این گیاه تلخ شبیه هندوانه است و به همین خاطر” هندوانه ابوجهل”(خربزه ابوجهل یا روباه، سیب تلخ و کدوی تلخ) هم نام گرفته است. این گیاه در مناطق جنوبی ایران مانند جزیره قشم، بلوچستان و جهرم و بعضی نقاط دیگر می روید و میوه اش شبیه هندوانه است. گفته و نوشته اند در اسهال های عفونی، در کاهش دندان درد،  در درمان برخی بیماری های انگلی (مثل کرمک)، و حتی ادعا شده است، در معالجه مالیخولیا و جذام  نیز تاثیر درمانی داشته است.

از دهان امثال روازاده با اتکا به همان “منابع” اشاره شده، صادر شده است که “در بچه هایی که انگل دارند باید آب جوشانده شده این گیاه را به صورت ضماد در داخل ناف آنها مالید، تا انگل ها مقتول و دفع شوند. البته توصیه کرده اند که دقت داشته باشید نباید این ضماد را از طریق مقعد به کودکان وارد کنید”.

به گفته روازاده روغن “هندوانه ابوجهل” نه فقط در پیشگیری و درمان کرونا، که در درمان همه بیماری های شناخته و ناشناخته موثر است. وی در تبلیغ روغن حنظلی که لابراتوار و کارخانه ایشان تولید می کند می نویسد، روغن حنظل این کاره است: “ضد بیماری بلغم، مسهل خیلی قوی، بهبـود کننده کبد، ضد یبوست، آنتی بیوتیک قوی، ضد ویروس، ضد نقرس، بهبـود کننده صدای گوش، ضد سردرد و درد شقیقه، بهبـود کننده سیاتیک، بهبـود بیماری صرع، بهبود بیماری قند، بهبود خارش پوست، بهبـود کننده سفید شدن مو، ممانعـت از سکته مغزی، درمان سرطان حنجره، قاعده آور، ضد کرم معده و کرم کدو، پادزهر سم عقرب و مار، درمان درد و پوسیدگی دندان و…” و اگر این جانور موذی رُوش می شد یکی دوجین بیماری دیگر که با روغن ” هندوانه ابو جهل” قابل پیشگیری و درمان اند را هم ردیف می کرد!

متخصصان طب سنتی و مدرن در مورد این گیاه نیمه سمی طب سنتی اخطار داده و تاکید کرده اند که حنظل نیمه سمی است و می تواند خطرناک باشد و بدون تجویز و نظارت پزشک هیچ گاه ازاین گیاه استفاده نکنید، و استفاده بی رویه از این گیاه حتی می تواند باعث مرگ شود.

معده درد، مدفوع خونی و آبکی و ناراحتی مقعد از عوارض مصرف حنظل اند. برای افرادی که اختلال های کلیوی دارند، و یا برای خانم های باردارحنظل حکم سمی کشنده را دارد. اختلال های قلبی، مغزی، کبدی و کلیوی از عوارض مصرف این گیاه نیمه سمی هستند.

می باید در رابطه با این عوامفریبان ِ شارلاتان دَمی از روشنگری وانماند، و تبلیغ و ترویج کرد که به توصیه ها و تجویزهای امثال روازاده، تبریزیان، ضیائی و امثالهم عمل نشود. طب بومی و سنتی ارزش های پیشگیری و درمانی معین و محدودی دارند اما آنچه این “جانداران موذی” توصیه می کنند طب بومی و سنتی نیست،  طب خرافی و مرگبار اسلامی ست.  

****

۱- روازاده

https://news.gooya.com/2020/03/post-36376.php

۲و۳ – روازاده

https://news.gooya.com/2020/03/post-36405.php

۴- تبریزیان

۵- رائفی پور

۶- سید حسن ضیائی

رقابت تنگاتنگ وشانه به شانه حوزه ودانشگاه:درست ۲۴ساعت بعد از تست واکسن کرونا در سیاتل آمریکا توسط یک استاد دانشگاه ،در ایران نیز یک استاد حوزه علمیه قم داروی درمان قطعی بیماری کرونا را معرفی کرد

Posted by ‎رادیو همصدا‎ on Wednesday, March 18, 2020