Select Page

شعرخوانی ساره سکوت

ساره سکوت متولد سال ۱۳۶۳ خورشیدی در ایران است. تحصیلات دانشگاهی‌اش در ایران در رشته های رشته کامپیو‌تر و مهندسی شیمی پتروشیمی به دلیل مهاجرت از ایران ناتمام ماند. پس از مهاجرت، در تورنتو تحصیلاتش را در رشته های دستیاری دندانپزشکی و علوم زیست‌پزشکی ادامه داد.

او نوشتن شعر را از کودکی آغاز کرد و از سال ۲۰۱۲ با همکاری یکی از دوستانش گروه دانشجویی «کالچرال ایونتز» را در دانشگاه یورک تشکیل داد که این گروه برای دو سال شب شعر‌ها و نشست‌های ادبی ماهانه به زبان فارسی در این دانشگاه برگزار کرد. نخستین مجموعه شعر او با نام «چهارده معصومه» را نشر گردون در برلین منتشر کرده است. او اکنون در کشورهای کانادا و آمریکا سکونت دارد.

شعرخوانی او را ببینید و بشنوید.

About The Author

۱ Comment

  1. امير رضايي

    ساره سکوت یکی از بهترین شاعرانی است که من خیلی براش احترام قائل هستم ساره سکوت بسیار خوش فکر و خلاق و تواناست و دیدگاه بسیار زیبایی به زندگی و سرودن شعر داره و از کودکی همون طور که خودش در جای دیگه ای گفته بود برغم مخالفت پدر و مادر-که میخواستن دکتر بشه در آینده – به شعر علاقه زیادی داشته و من همیشه کار هاش رو دنبال میکنم خیلی هم عالی بود این ویدئو… صدای ساره برای گویندگی عالیه. اگه امکان داره ویدئو های بیشتری رو با حضور ساره سکوت داشته باشین با تشکر از ساره سکوت و هفته نامه شهروند .

    Reply

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This